با وجود آنکه مربیان و بازیکنان بزرگی در این فصل از رقابت های لیگ دسته دوم حضور دارند اما در این میان تیمی وجود دارد که می تواند فراتر از انتظارات ظاهر شود و با مربی جوان خود به لیگ آزادگان صعود کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لیگ دسته دوم فوتبال کشور به یکی از حساس ترین و مهیج ترین لیگ های چندسال گذشته تبدیل شده است و با توجه به حضور چند مربی بزرگ فصلی سراسر هیجان برای این لیگ مهیا شده است.

این رقابت ها با وجود تیم های پرهوادار و مربیان نام آشنای فوتبال کشور از جذابیت های خاصی برخوردار است، با وجود نام های بزرگ در لیگ دسته دوم انتظار می‌رود در هفته های پایانی شاهد رقابت سختی مابین تیم های حاضر در لیگ دسته دوم باشیم.

اما در این فصل تیمی وجود دارد که می‌تواند با مربی جوان خود دست به کارهای بزرگی بزند، تیمی پرهوادار از دیار میرزا کوچک خان جنگلی به نام شهرداری آستارا.

شهرداری آستارا فصل گذشته با عملکردی فوق العاده چند هفته پیش از اتمام لیگ دسته سوم توانست جواز حضور در لیگ دسته دوم را کسب کند.

این تیم با هدایت حسن اشجاری جوان که خود سابقه بازی در سطح اول فوتبال ایران را در کارمانه دارد پای به میدان نبرد در لیگ دسته دوم‌گذاشت.

اگر به آمار شهرداریچی های آستارایی نگاهی گذرا بیندازیم متوجه علاقه زیاد حسن اشجاری به فوتبال هجومی خواهیم شد.

نماینده استان گیلان تا پایان هفته هجدهم با به ثمر رساندن ۳۰ گل در صدر جدول هجومی ترین تیم های لیگ دسته دوم فوتبال کشور جای گرفته است، همچنین آن ها با کسب ۳۲ امتیاز و با اختلاف ۵ امتیازی نسبت به تیم صدر نشین در رده چهارم این لیگ جذاب قرار دارند.

اما یکی از نکات قابل توجه دیگر درباره تیم جوان شهرداری آستارا شکست ناپذیری این تیم است، از آخرین باخت شاگردان اشجاری بیش از ۷۰ روز میگذرد.

شهرداری آستارا در هفته نوزدهم لیگ دسته دوم میهمان تیم گناوه خواهد بود.

نویسنده : امیررضا رضایی

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.