تیم فوتبال کل ریحان البرز در دیداری خانگی مقابل ملوان به تساوی رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم های گل ریحان البرز و ملوان بندرانزلی به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی بعد از تلاش 90 دقیقه ای هر دو تیم با نتیجه مساوی  1بر1 به پایان رسید تا شاگردان محمدنصرتی دو امتیاز ارزشمند دیگر را از دست بدهند.

گل ریحان البرز که چند هفته گذشته نتوانسته نتایج خوبی را کسب کند در هفته بیست و چهارم در برابر محمداحمدزاده و شاگردانش نیز متوقف گردید تا روند ناکامی هایش در این بازی ها ادامه داشته باشد و دیگر از آن تیم مقتدر خبری نباشد.

 شاگردان نصرتی با این تساوی امتیازات خود را به عدد40 رساندند تا با سه پله سقوط به رتبه ششم جدول بروند، تا مشخص شود تا کسب پیروزی در بازی ها چقدر می تواند ارزشمند باشد و تلاش برای نباختن حتی اگر دارای کم ترین شکست هم که باشید نمی تواند تضمیین کننده صعود به لیگ برتر باشد.

ملوانی ها نیز با این تساوی ارزشمند به امتیاز 23 رسیده تا در جایگاه چهاردهم قرار بگیرند، رتبه ای که آنها را اندکی از منطقه خطر دور خواهد کردولی با توجه به نزدیک بودن امتیازات در انتهای جدول، نباید خیلی دلخوش به این جایگاه باشند وبایستی تلاش های خود را ادامه داده تا خطر سقوط را احساس نکنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.