تیم فوتبال نیروی زمینی در خانه برابر آلومینوم اراک شکست خورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آلومینیوم اراک در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور در مصاف با نیروی زمینی به یک پیروزی ارزشمند دست یافت تا آنها نیز خود را در جمع تیم های صدرنشین ببینند و رقابت برای صعود به لیگ برتر جذاب تر از گذشته شود.

 رسول خطیبی که در نیم فصل دوم بر روی نیمکت آلومینیوم اراک نشسته است، از هفت بازی گذشته خود دارای 4 پیروزی و 3 تساوی شده و با همین نتایج توانست این تیم را در جمع تیم های مدعی صعود قرار دهد و با توجه به این که اکثر دیدارهای سخت خود در نیم فصل ار انجام داده است، شرایط بسیار ماسبی نسبت به دیگر تیم های مدعی دارد.

 آلومینیوم اراک با این پیورزی امتیازت خود را به 41 رساند ودر رده پنجم جدول قرار گرفت و این در حالی است که به غیر از مس رفسنجان که دارای 49 امتیاز بوده و فاصله قابل قبولی نسبت به دیگر تیم ها دارد، تیم های مس کرمان و نود ارومیه 42 امیتازی بوده و خوشه طلایی ساوه و آلومینیوم اراک 41 امتیازی در پشت سرآنها قرار دارند تا حساسیت رقابت در جمع تیم های مدعی را بیشتر بدانیم.

نیروی زمینی با این شکست هم چنان 23 امتیازی باقی ماند تا آرام آرام خطر سقوط را احساس کند و اگر روند امتیاز دهی آنها هم چنان ادامه داشته باشد و تیم های ملوان و رایکا و استقلال خوزستان نیز بتوانند نتایج مناسبی بگیرند، شاید قرعه سقوط به نام این تیم بیفتد.

ادامه دارد...

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.