داود مهابادی سرمربی فجر شهید سپاسی در کنفرانس خبری بعد از بازی مقابل رایکا بابل در جمع خبرنگاران گفت:بازی بسیار سختی بود و در این هفته ها نبودن دو الی سه بازیکن مصدوم کار را برای ما بسیار سخت کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهابادی در خصوص بازی افزود:به نسبت بازی قبل بازی بهتری را انجام دادیم و بخصوص در نیمه دوم چندین موقعیت خوب و صد در صد را از دست دادیم که البته هم ما کمی بی دقت بودیم و هم گلر تیم حریف خیلی خوب کار کرد.

مهابادی افزود:دو الی سه توپ به تیر زدیم و متاسفانه روی یک ضربه ایستگاهی که در طول هفته هم کار کرده بودیم بسادگی گل دریافت کردیم و در بازی که فکر میکردیم سه امتیاز دریافت کنیم به یک امتیاز بسنده کردیم ولی لیگ همچنان ادامه دارد و ده بازی باقی مانده است که امیدوارم با رسیدن بازیکنان مصدوم با تیم کامل ادامه دهیم.

وی بیان داشت:انچه برای من جای تعجب است موقعیت سوزی بیشمار ماست چراکه در نیم فصل اول موقعیت های خیلی ساده را گل میزدیم ولی از ابتدای نیم فصل دوم علی رغم خلق موقعیت های بیشمار در هر بازی ولی متاسفانه به راحتی انها را از دست می دهیم البته این نکته را عرض کنم که در نیم فصل دوم بازیها بشدت سخت تر شده است و گواه این صحبت بنده کسب نتایج خوب تیم های پایین جدولی مقابل مدعیان می باشد.

ایشان در انتها از تمامی هواداران که تیم را حمایت کردند تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت انشالله در ادامه مسابقات بتوانیم جواب محبت های انها را با کسب نتایج خوب بدهیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.