حساس ترین بازی هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا بین تیم های مس رفسنجان و آلومینیوم اراک برگزار می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حساس ترین بازی هفته بیست و ششم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم های مس رفسنجان صدرنشین و آلومینیوم اراک متحول شده که در رده سوم جدول قرار دارد به میزبانی شاگردان محمد ربیعی به مصاف هم می روند.
این دیدار در حالی برگزار می شود که محمد ربیعی و شاگردانش در مس رفسنجان، فاصله چندانی با صعود به لیگ برتر ندارند و شاید بتوان گفت این بازی می تواند تکلیف آنها را تا حدود زیادی مشخص نماید چرا که آنها در حال حاضر دارای 52 امتیاز بوده و با تیم های دوم و سوم جدول که مس کرمان و آلومینیوم اراک می باشند، به ترتیب 7 و 8 امتیاز فاصله دارند و اگر بتوانند در این بازی پیروزی میدان باشند، یکی از رقبای سر سخت خود را شکست داده و در بازی 6 امتیازی پیروز میدان شده اند و در صورتی که دیگر تیم های مدعی(مس کرمان- نود راومیه- خوشه طلایی) نتوانند با پیروزی میدان را ترک نمایند، بیش از 90 درصد راه صعود را طی کرده اند، مگر اتفاقات بسیار فراوانی بیفتد تا آنها از صعود باز بمانند.
نقطه قوت مس رفسنجان در رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور، خط حمله آنها می باشد که توانسته 45 گل به ثمر رسانده تا بهترین خط حمله لیگ را در پایان هفته بیست و پنجم به خود اختصاص داده باشند و جالب اینجاست که آنها باید در برابر مدافعانی  قرار بگیرند که  با 14 گل خورده دومین تیم برتر خط دفاعی بعد از نود ارومیه را در اختیار دارند و این می تواند جذابیت این بازی را در تقابل با هم به وجود بیاورد .

اما در آن سوی میدان رسول خطیبی  شاگردانش در آلومینیوم اراک قرار دارند، تیمی که در نیم فصل دوم هنوز شکست نخورده است و توانسته با پشت سر گذاشتن دیدارهای سخت با کسب44 امتیاز در رده سوم جدول قرار داشته و یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر باشد.

آلومینیوم در این بازی بدون تردید از کسب یک تساوی هم راضی خواهد بود چرا که ضمن این که صدرنشین را در خانه اش متوقف کرده است، باید گفت که بازی های سخت خود را پشت سر گذاشته و امیدهایش برای صعود بیشتر خواهد شد.

البته رسول خطیبی خوب می داند که در این بازی نباید ریسک کند چرا که هر اشتباهی ممکن است آنها را به دردسر انداخته و رویاهایشان را بر باد دهد، پس بنابراین منطق حکم می کند آنها اول به فکر گل نخوردن در خانه صدرنشین باشند و در نهایت در ضد حملات دنبال باز کردن دروازه شاگردان ربیعی باشند، جایی که پاشنه آشیل آنها خط دفاعی بوده و تاکنون 21 گل دریافت کرده اند.
شاید بتوان گفت بزرگترین شانس آلومینیوم اراک، بازی بدون حضور تماشاگران است تا فشار بر روی آنها در ورزشگاه شهدای رفسنجان به حداقل برسد

این بازی فردا جمعه راس ساعت 14/30 دقیقه برگزار خواهد شد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.