لیگ دسته دوم فوتبال کشور با حضور ۲۸ تیم به هفته بیست و یکم خود رسیده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ماه مبارک رمضان از تاریخ ششم اردیبهشت آغاز خواهد شد و مسابقات لیگ دسته دوم مصادف با این ایام خواهد شد.

در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد رقابت های این لیگ باید زیر نور برگزار شود که با توجه به امکانات ضعیف استادیوم های باشگاه های  لیگ دویی به‌نظر می‌رسد آنها با مشکلات فراوانی مواجه شوند.

اما این پایان این اتفاقات نیست، در حالی که رقابت های لیگ دسته دوم کشور به هفته بیست و یکم خود رسیده است، ویروس کرونا در کشور رقابت های لیگ دسته دوم را تحت تاثیر خود قرار داده و هفته بیستم این لیگ بدون حضور تماشاگران برگزار شد.

با توجه به همه‌گیر شدن این ویروس احتمالا مسئولان برگزاری این رقابت ها مسابقات این لیگ را به تعویق بیندازند و اگر این اتفاق رخ دهد قطعا هفته های پایانی لیگ دسته دوم با ماه مبارک رمضان مصادف خواهد شد.

مسئولین برگزاری رقابت ها از ابتدای فصل به تیم های شرکت کننده اعلام کرده بودند که ورزشگاه های خود را مجهز به نورافکن کنند و با اعلام مسئول برگزاری لیگ دو تیم هایی که شرایط مسائدی برای برگزاری مسابقات در زیر نور را فراهم نکنند باید در ورزشگاه یا حتی شهری دیگر از حریفان خود میزبانی کنند.

حال با توجه به نبود امکانات لازم در تعداد کثیری از این ورزشگاه ها باید دید مدیران تیم های لیگ دویی چه برنامه ای برای مواجه شدن با این اتفاق خواهند داشت.

نویسنده : سجاد مصلحی

 

انتهای پیام/