دیدار تیم های فجر سپاسی شیراز و مس کرمان در هفته بیست و ششم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا جمعه برگزار می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم های فجر سپاسی شیراز و مس کرمان یکی از بازی های حساس هفته بیست و ششم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا جمعه راس ساعت 14/30 دقیقه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می شود.

فجرسپاسی در حالی با داود مهابادی گام در این بازی خواهد گذاشت که حال و روز چندان خوشی نداشته و در نیم فصل دوم بدترین نتایج را کسب کرده تا ضمن از دست دادن صدرنشینی که در پایان نیم فصل اول به خود اختصاص داده بود، در پایان هفته بیست و پنجم با کسب 36 امتیاز در رده هشتم جدول سقوط کرده باشد.

 فجر در نیم فصل دوم آمار بسیار نا امید کننده ای از خود به جا گذاشته است، آنها در 8 بازی گذشته 5 شکست و 3 تساوی و تنها 3 امتیاز به دست آورده اند، امتیازی هم مانند علم و ادب تبریز در نیم فصل دوم، یعنی آنها بعد از تیم سقوط کرده تبریزی بدترین تیم در نیم فصل دوم تا پایان هفته بیست و ششم می باشند.

اما این تنها یک روی سکه است و روی دیگر آن جایی نهفته است که مهابادی با توجه به نتایج بسیار خوبی که در نیم فصل اول گرفته بود، هنوز امیدهایش حتی اگر اندک هم که باشد را برای صعود از دست نداده و این بازی می تواند برای آنها بسیار دارای اهمیت باشد چرا که در صورت پیروزی ضمن این که سه امتیاز شیرین به دست آورده اند، یک مدعی را متوقف و امتیاز خود را به 39 رسانده و بر روی کاغذ هم چنان امیدوار  به صعود خواهند بود.

اما در آن سوی میدان شاهد تیم متحول شده مس کرمان هستیم، تیمی که در نیم فصل دوم از 8 بازی گذشته خود دارای 5 پیروزی، 2 تساوی و یک شکست بوده و توانسته با کسب 45 امتیاز در مکان دوم جدول بعد از مس رفسنجان قرار بگیرد.

مجتبی حسینی که در این فصل فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر گذاشته است، در نیم فصل دوم به یک ثبات رسیده و با توجه به فرصت سوزی دیگر مدعیان، توانست خود را در قامت یک مدعی جدی معرفی کند تا دیگر تیم روی آن حساب ویژه داشته باشند.

 مس کرمان در این بازی اگر بتواند پیروز میدان باشد، نفس راحتی کشیده و هم چنان جایگاه دوم را حفظ خواهد کرد و در صورتی که دیگر تیم های مدعی امتیاز از دست بدهند ، آنها بیش از گذشته خود را مدعی صعود خواهند دید.

بدون تردید در این بازی هر دو تیم برای پیروزی به میدان خواهند آمد و این می تواند پایه گذار یک بازی زیبا از سوی هر دو تیم باشد تا ترکیب خود را تهاجمی چیده و بهترین بهره را ببرند.

 مجتبی حسینی و شاگردانش اگر گول نتایج چند هفته گذشته فجر را بخورند؛ بزرگترین اشتباه را مرتکب شده و ممکن است در پایان فصل حسرت امتیاز از دست رفته ای را بخورند که در این بازی برای آنها رقم بخورد پس آنها با تمام توان در میدان حضور خواهند داشت و کار را به اما و اگر نخواهند سپرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.