تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه موفق شد از گل ریحان البرز عبور کند.

خوشه طلایی ساوه و گل ریحان البرز یکی از مهم ترین بازی های هفته بیست و ششم رقابت های لیگ دسته یک را برگزار کردند که در این بازی حساس، خوشه طلایی توانست با نتیجه 1 بر0 از سد حریفش عبور کند .

این دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که هر کدام خود را مدعی به صعود می دانند ولی در شرایطی خاص قرار دارند، خوشه طلایی بعد از رفتن محمود فکری هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده استو بدون مربی به این بازی پا گذشات تا سه امتیاز شیرین را کسب نماید و گل ریحان البرز نیز نصرتی دیشب دوباره به این تیم بعد از یک هفته جایی بازگشت تا آنها هم چنان شرایط خوبی نداشته باشند.

خوشه طلایی با این پیروزی 45 امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر بالاتر از آلومینیوم اراک در رده سوم جدول بعد از تیم های سم رفسنجان و مس کرمان قرار گرفت تا امیدواری هایش برای صعود هم چنان باقی مانده باشد.

 گل ریحان نیز با این شکست هم چنان روی نوار ناکامی گام بر میدارد و با 40 امتیاز در رده هفتم ایستاد. آنها اگر چه بر روی کاغذ هم چنان یکی از امیدهای صعود می باشند، اما شرایط نابسامان این تیم و روند منفی آنها در نیم فصل دوم، امیدهای گل ریحان را به حداقل رسانده است.

انتهای پیام/