اختصاصی / سرپرست خوشه طلایی ساوه خبر داد؛

سرپرست تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه چگونگی بازگشت محسن عاشوری به نیمکت ساوجی‌ها را تشریح کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید حکیمی سرپرست تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در مورد نحوه انتخاب دوباره محسن عاشوری به عنوان سرمربی این تیم گفت: پس از جدایی محمود فکری آقای پرویزی مالک باشگاه با چند گزینه از جمله محسن عاشوری پیشنهادات خود را مطرح کردند و در نهایت با آگاهی کامل ما از شرایط آقای عاشوری و اعلام آمادگی وی برای بازگشت به عرصه مربیگری، بار دیگر امکان همکاری بین تیم خوشه طلایی و محسن عاشوری شکل گرفت. 

حکیمی افزود: آقای عاشوری پس از انجام کارهای شخصی خود در روزهای آینده در تمرینات تیم حضور خواهند یافت. دستیاران ایشان نیز تا روز جمعه مشخص خواهند شد.

حکیمی در پاسخ به این سوال که در صورت صعود خوشه طلایی به لیگ برتر امکان تمدید قرارداد عاشوری با ساوجی‌ها وجود دارد، عنوان کرد: مطمئنا همکاری باشگاه خوشه طلایی با آقای عاشوری در صورت صعود به لیگ برتر ادامه خواهد یافت. 

سرپرست تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در پایان پیرامون  درج خبری مبنی بر نارضایتی بازیکنان این تیم از عدم پرداخت دستمزدشان قبل از شروع تعطیلات لیگ آزادگان بخاطر شیوع ویروس کرونا گفت: چنین چیزی صحت ندارد. باشگاه خوشه طلایی تاکنون بیشترین پرداختی را در بین همه تیم‌های لیگ یک داشته و سعی خواهیم کرد درصد پرداخت دستمزهای بازیکنان را تا پایان سال به ۶۰ درصد برسانیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.