مدافع تیم رایکا بابل گفت:هدمان تنها بقا در لیگ نیست و سعی داریم به رتبه های بهتری دست پیدا کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محسن آقایی مدافع رایکا بابل در گفت و گو با خبرنگار فرتاک ورزشی اظهار داشت:من در ابتدای فصل با تیم ماشین سازی تبریز قرارداد بستم اما بنا به دلایلی از این تیم جدا شدم و با صحبت هایی که با مسئولان باشکاه رایکا بابل داشتم به این تیم پیوستم.

وی افزود:خدا رو شکر از عملکرد خودم در این فصل همراه با تیم رایکا بابل راضی هستم و امیدوارم در آینده برای تیمم مثمر ثمر باشم.

 مداف رایکا بابل گفت:شرایط رایکا در چند هفته‌ی پایانی چه از لحاظ فوتبالی و نتیجه بهتر شده است و برخلاف نیم فصل نخست که در کسب نتیجه ناکام بودیم پیشرفت کرده‌ایم و تمامی بازیکنان به خودباوری لازم رسیدند تا تیم را در رقابت های لیگ دسته یک نگه داریم و مطمعن هستم اگر مشکلات مالی تیم مرتفع شود در پایان لیگ رتبه‌ی خوبی می‌توانیم داشته باشیم.

آقایی در ادامه افزود:با آمدن رحمان رضایی شوک مثبتی به تیم وارد شد و یک شخصیت تیمی خوبی برای خودمان ساختیم که نتیجه آن هم کسب نتایج خوب بود و قطعا در آینده همراه با ایشان نه تنها به فکر بقا بلکه به فکر کسب رتبه های بهتر در جدول هستم.

وی خاطر نشان کرد:آرزو میکنم در سال جدید همراه با تیم رایکا موفق باشم و مردم کشورمان هم از شر ویروس کرونا رها شوند،امیدوارم تیم رایکا در سالهای بعد بتواند با وجود هوادارای پرشور بابل، به لیگ برتر صعود کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.