مهاجم نیروی زمینی گفت:با صحبت هایی که با اقای روانخواه داشتم تصمیم گرفتم برای گذراندن خدمت مقدس سربازی به تیم نیروی زمینی بیایم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی خدادادی آقای گل این فصل رقابت های لیگ دسته یک پیرامون شرایط خودش اظهار داشت:ما در ورزشی پا گذاشته ایم که دستخوش تغییرات و بالا و پایین های زیادی می‌باشد،سال ۹۷ پس از پانزده سال حضور در تیم ذوب آهن اصفهان موفق شدم به تیم بزرگسالان بپیوندم اما متأسفانه همیشه هستند کسانی که باعث عدم موفقیت یک بازیکن در مقطعی از زمان می‌شوند.

وی افزود:پس از آقای گلی در رده امید های کشور باوجود قول های زیاد هیچ استفاده ای از من نشد و سال ۹۷ یکی از بدترین سال های فوتبالی من بود که با مشکلات فراوانی روبرو شدم پس در سال ۹۸ باید یک انتخاب هوشمندانه انجام می‌دادم که از بین پیشنهاداتی که داشتم طی صحبت هایی که با آقای روانخواه انجام دادم تصمیم گرفتم  برای گذراندن خدمت سربازی به تیم نیرو زمینی بپیوندم و با اعتماد ایشان توانستم آمار جالب توجهی در این مدتی که از فصل گذشته است از خود به جا بگذارم.

خدادادی پیرامون نتایج ضعیف این تیم اظهار کرد: ابتدای فصل با وجود بازی های مالکانه و خوبی که داشتیم نتیجه‌ی لازم را کسب نکردیم و همه از این شرایط خسته شده بودیم و شاید می‌توانم بگویم بازی با آلومینیوم اراک که بازی سرنوشت سازی بود اولین برد خود را در سخت ترین شرایط کسب کردیم.

مهاجم نیروی زمینی گفت:گل دوم به ملوان بندر انزلی را خیلی دوست دارم دلیلش هم این است که هوا خیلی سرد بود وزمین در بدترین شرایط خودش بود و حتی دویدن در آن سخت شده بود

باران شدیدی می آمد و آنقدر خسته شده بودم که دیگر چشم هایم جایی را نمی‌دید و در ابن شرایط با وجود خستگی شدید که داشتم در لحظه ی اخر بازهم یک استارت زدم و با اینکه مالکیت توپ در اختیار دفاع اخر ملوان بود توپ را از او دزدیدم و گل دوم را زدم.

خدادادی خاطر نشان کرد:همانطور که ما بازیکن ها مسیر زیادی پیش رو داریم و بیشتر بازیکن های تیم کم سن و سال هستند

آقای روانخواه هم در بین مربی ها از جوان ترین مربی های کشور هستند و آینده ی خیلی خوبی در انتظار ایشان است،مربی که اگه ابزار‌مناسب خودش را در دست داشته باشد خیلی حرف ها برای گفتن خواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.