مخاطبین رسانه فرتاک ورزشی رکورد مشارکت در نظرسنجی های پیرامون رقابت های لیگ یک فوتبال ایران را شکستند!

به گزارش فرتاک ورزشی، رای گیری پرمخاطب ترین باشگاه لیگ یک دقایقی قبل با استقبال و رکورد شکنی بی نظیر مخاطبان با مشارکت بیش از 51 هزار نفر به پایان رسید که در نهایت باشگاه نود ارومیه با بیش از 41 درصد آرا توانست بعنوان بهترین تیم از نظر مخاطبان فرتاک ورزشی شناخته شود.

 این تیم توانست آرا بیش از 20 هزار نفر از مخاطبان را بخود اختصاص دهد تا یک رکورد برای خود بجا بگذارد و این در حالی بود که خوشه طلایی ساوه نیز در یک رقابت تنکاتنگ حدود 40 درصد آرا را بخود اختصاص داده بود تا این نظر سنجی به اوج خود برسد.

 نظر سنجی پرهواداراترین تیم لیگ یک ابتدا در دو گروه 9 تیمی برگزار و در نهایت از هر گروه چهار تیم به مرحله نهایی راه پیدا نمودند که در یک گروه 8 تیمی به رقابت پرداختند تا رقابت ها به اوج خود برسد.
سومین تیمی که در این نظر سنجی بیشترین آرا مخاطبان را بخود اختصاص داد، باشگاه آلومینیوم اراک بود که 5 درصد آرا را کسب کرد.

 این نظر سنجی از آن جایی دارای اهمیت بود که حدود 160 هزار نفر آن را مشاهده نموده بودند و در خیلی از کانالهای معتبر فوتبالی بازنشر شده بود که جا دارد از تمامی این عزیزان به پاس همراهی آنها تشکر نماییم.

لازم بذکر است که باشگاه نود ارومیه تا پایان هفته بیست وششم با کسب 44 امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد و یکی از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر می باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.