به گزارش فرتاک ورزشی،

پژمان نوری درباره ضرب الاجل فیفا در مورد پرونده سرگی پاشنکو و نگرانی بوجود آمده نزد هواداران ملوان گفت:

باشگاه ملوان وارث حجم انبوهی از بدهی هاست. بازیکنان و مربیان بسیاری که سالهای گذشته حتی بعضا" بدون اینکه ثمربخشی خاصی برای باشگاه ملوان داشته باشند قراردادهای سنگین مالی امضا کرده اند و بعلت عدم دریافت مطالباتشان دست به شکایت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و یا فیفا زده اند.

در مورد پرونده سرگی پاشنکو که اتفاقا" از بازیکنان تاثیرگذار و با اخلاق ما بوده هم وضعیت همینطور است. ایشان علیرغم اینکه مایل به توافق با باشگاه برای دریافت مطالباتش بود، در سالهای 2015 و 2017 ناچار به شکایت از باشگاه شد و اکنون با نامه ابلاغ شده از طرف فیفا که در تعطیلات نوروز به دست ما رسیده کمتر از یک ماه فرصت داریم تا با وکلای ایشان به توافق برسیم.

با این وجود علیرغم همه تنگناهای مالی باشگاه که هواداران به آن واقف هستند سعی داریم ضمن تلاش برای تهیه مبلغ مورد نیاز، با بررسی پرونده های مالی و کمک گرفتن از مدیران وقت و همچنین با پیگیری های وکیل باشگاه آقای سهیل اصغرزاده رضایت پاشنکو رو جلب کنیم تا خطری از این بابت باشگاه ملوان را تهدید نکند.

با این حال پرونده های دیگری که بابت شکایت بازیکنان و مربیان سابق در کمیته های انضباطی فدراسیون و فیفا علیه باشگاه ملوان در جریان است و منجر به صدور رأی شده یا در آینده نزدیک خواهد شد، کماکان باعث نگرانی ماست و باید جدی گرفته شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.