سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: همه مشاغل شروع به کار کرده‌اند و روال همه جا عادی است و فوتبال هم باید از سرگرفته شود تا تکلیف این چند هفته هم روشن شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نادر دست‌نشان  در خصوص شرایط تیم سپید‌رود رشت اظهار داشت: بعد از تعطیلی مسابقات تمرینات ما تعطیل شد و کادرفنی و بدنساز با بازیکنان بومی تمرینات انفرادی را انجام دادند، اما تمرین هوازی به ندرت داشتیم و در حال حاضر منتظریم تکلیف تمرینات و مسابقات روشن شود تا ما هم تمرینات گروهی خود را آغاز کنیم.

سرمربی تیم سپیدرود رشت در خصوص مدت زمان لازم برای آمادگی یک تیم تصریح کرد: پنج یا شش هفته زمان برای بدنسازی و آمادگی یک تیم کافی و خوب است و اگر واقعا این زمان را در اختیار باشگاه‌ها قرار دهند می‌توان دو بار بدنسازی اول فصل را انجام داد!

دست نشان درباره افت مسابقات و مصدومیت بازیکنان هم عنوان کرد: طبیعی است که بازی‌ها کیفیت لازم را نداشته باشد و اگر بازیکنی حرفه‌ای باشد و تمرینات خود را ادامه دهد، می‌داند که بعد از پایان این فصل، بلافاصله دوره بعد مسابقات آغاز می‌شود و باید بدن خود را آماده نگه دارد.

وی در خصوص برگزاری مسابقات در اوایل تیرماه گفت: تصمیم منطقی گرفته شده است. همه مشاغل شروع به کار کرده‌اند و روال حرفه‌ای همه جا عادی است. فوتبال هم باید کلید بخورد تا تکلیف این چند هفته روشن شود

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.