اقدام جالب و ارزشمند ویستایی ها در خصوص تعطیلی لیگ؛

میلاد بلادی سرمربی تیم ویستا توربین تهران با ثبت و ارسال نامه ایی به ریاست جمهوری خواستار پیگیری عادلانه و رسیدگی کارشناسان متخصص در خصوص تعطیلی لیگ دسته دوم و لیگ دسته سوم شد

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از صحبت های محسن فرهادی معاون وزرات بهداشت در خصوصی منتفی شدن ادامه مسابقات لیگ دسته دوم و لیگ دسته سوم تیم های زیادی در این دو لیگ به ارائه اظهارات ایشان و تعطیلی ادامه مسابقات اعتراض کردند اما در بین این اعتراض ها میلاد بلادی سرمربی جوان و با اخلاق تیم ویستا توربین تهران به نمایندگی از این تیم با ثبت و ارسال نامه ایی به ریاست محترم جمهوری خواستار ورود و رسیدگی این مقامات به این تصمیم غیر کارشناسی شد ، متن نامه به شرح ذیل است:

 ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای دکتر حسن روحانی

باسلام و احترام و آرزوی توفیق روز افزون

بی شک تلاش شما و همکاران شما در ستاد ملی مقابله با کرونا شایسته تقدیر است ، آن هم در شرایطی که بسیاری از کشور های جهان با وجود امکانات به ظاهر پیشرفته تر ، در مدیریت و ساماندهی این بیماری با مشکل جدی مواجه اند ، این امر میسر نشد مگر با تلاش، دانش و پیگیری مجدانه شما و سایر متخصصین و مسئولین.

 اکنون به لطف الهی و با تلاش جنابعالی و دست اندر کاران به مرور از شرایط بحرانی گذشته خارج شده و شاهد بازگشایی فعالیت ها و کسب و کارها یکی پس از دیگری هستیم.

یکی از این فعالیت ها و کسب و کارها که عمدتا با زندگی حال و آینده جوانان کشور عجین شده است ، فعالیت های ورزشی ا ست ، و از پرطرفدارترین آنها رشته فوتبال که به لطف و مساعدت همکاران شما در ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز فعالیت مجدد را کسب نمود که با این اقدام بخش زیادی از جوانان مجددا پویا و زنده خواهند شد.

  از آنجایی که هر اقدام مثبتی میتواند حاشیه هایی را نیز در کنار خود داشته باشد ، این دستورالعمل حاشیه هایی را در پی داشته است. 

دستورالعملی که طی آن جناب آقای فرهادی معاونت وزرات بهداشت اعلام و ابلاغ فرمودند ، چنین مینماید که بازی های لیگ دو و لیگ سه منتفی است و فقط بازی های لیگ برتر و لیگ یی برگزار خواهد شد.

  بی شک مستحضرید که در زیر مجموعه فوتبال؛  لیگ های دیگری چون دست دوم و سوم ؛ فوتسال و .... نیز وجود دارند که عمدتا با جوانان مستعد شهرستان های دور و نزدیک فعال و پویاست، لیگ های دست دوم و سوم در واقع از نظر بازیکن پروری خوراک لیگ های بالا دستی را تامین مینماید، بازیکنانی جویان نام عمدتا محروم ، تلاش گر و مستعد که تلاش مینمایند خود را به لیگ های بالادستی برسانند که با در نظر گرفتن هزینه های میلیاردی که در این شرایط سخت تاکنون و تا اینجای کار لیگ های خود صورت داده اند ، هزینه هایی که برای بحث تیم داری و صعود به لیگ های بالاتر  انجام پذیرفته و منتظر به نتیجه رسیدن زحمات خود هستند.

سوال اینجاست که آیا کسی میتواند این خسارات را به باشگاه ها برگرداند ، این نامه از آن جهت به حضور جنابعالی بعنوان عالی ترین مقام در امر اجرایی کشور و خصوصا ستاد ملی مقابله با کرونا تقدیم شد که درصورت امکان مساعدت فرمایید تا چنانچه ممکن است لیگ های فوتبال با یک قاعده و یک قانون و به شکل عادلانه مورد عنایت قرار گیرد و در صورت امکان و صلاحدید ادامه مسابقات با رعایت پروتکل های بهداشتی و مانند سایر لیگ ها برگزار شود و دستور جنابعالی زمینه زنده شدن مجدد و ایجاد عدالت برای همه ارکان فوتبال در همه نقاط کشور را فراهم آورد.

همواره دعای خیر ما بدرقه راهتان باد.

سیدمیلاد بلادی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.