محمد احمدزاده سرمربی تیم ملوان بندرانزلی از هدایت این تیم برای بار دوم استعفا داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

متن پیام محمد احمدزاده به شرح زیر است:

دوستان زیادی محبت داشتن و پیگیر غیبت من در تمرینات این چند روز بودند. به همین دلیل وظیفه خودم دونستم در این باره به هواداران عزیز  ملوان توضیح بدم.

از فصل پیش که دو فرزند بزرگ ملوان با همدلی در داخل و بیرون زمین به من کمک کردند تا در اون شرایط سخت تیم در لیگ حفظ بشه و در هفته های پایانی با بازیکنان جوانش به میدان بره هدفم این بود که در شرایط مناسب و کم فشار مسئولیت تیم رو به این دو نفر بعد از اینکه تجربه لازم برای هدایت این تیم بزرگ رو پیدا کردند واگذار کنم.

اما این فصل که بحث مالکیت به دغدغه های فنی ما اضافه شد شرایط تغییر کرد چون این حق مسلم مالک هر مجموعه است که نفراتش رو خودش انتخاب کنه و از اونجایی که بعد از مدتی اختلاف نظر ، مازیار به من گفت که قصد همکاری با من به عنوان مربی رو نداره، با این وجود با مشورت پژمان به کارم ادامه دادم تا شاید نظرش تغییر کنه اما با ادامه غیبت مازیار در تمرینات و شایعات نادرستی که هر روز توسط عوامل افراد شکست خورده انتخابات که دستشون از ملوان کوتاه شده بود در این باره منتشر می شد تصمیم گرفتم برای جلوگیری از حاشیه در این زمان حساس که تیم بیشتر از همیشه به آرامش نیاز داره و برای حفظ احترامم دست مدیران جوان باشگاه که زمانی شاگردهای من بودن رو برای ادامه راه باز بذارم.

به هر حال شاید فکر می کنن الان با توجه به رفع مصدومیت بازیکنها و شرایط مناسب زمین و بازی با تیمهای نیمه پایین جدول وقت مناسبی باشه که جوان‌ترها سکان هدایت تیم رو در دست بگیرن و من با توجه به توانایی که در مازیار می بینم خیلی امیدوارم که از این آزمون سربلند بیرون میاد اما اگر شکستی هم در کار باشه قطعا من بیش از هر کسی در اون سهیم خواهم بود و نه الان و نه در پایان بازیها قصد شونه خالی کردن از مسئولیتم به عنوان سرمربی رو ندارم.

حال باید منتظر تصمیم مالکین این تیم برای انتخاب سرمربی جدید این تیم بود.

53

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.