سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: این که بادران نتواست به لیگ برتر صعود کند در حد من نیست صحبتی را مطرح کنم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد ربیعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص شرایط تمرینات مس رفسنجان اظهار داشت: تمرینات خوبی داریم. خداراشکر با برنامه ریزی انجام شده پیش می‌رویم و آماده رقابت‌های لیگ برتر می‌شویم. تمام تلاشمان را برای موفقیت مس انجام ‌می‌دهیم. سعی می‌کنیم روند رو به رشدی را که قبل از کرونا داشتیم، حفظ کنیم.

سرمربی مس رفسنجان در رابطه با شروع شدن مجدد لیگ دسته یک عنوان کرد: ما در این زمینه نمی‌توانیم پاسخگو مناسبی باشیم. هر کس به دلیل منافعی که دارد فقط به سود خود صحبت می‌کند. تیم‌های بالای جدولی می‌خواهند لیگ برگزار شود و همین طور تیم‌های پایین جدولی برای تعطیلی لیگ تلاش ‌می‌کنند. باید کارشناسی کنند و این موضوع بررسی شود و هرچه صلاح فوتبال است را در نظر بگیرند.

وی در مورد صحبت‌های قربانیان رئیس هیئت مدیره باشگاه بادران در خصوص عدم نتیجه گرفتن ربیعی در هفته‌های پایانی لیگ، خاطرنشان کرد: در مورد حاشیه‌ها حرف نمی‌زنم. انتقادات هرکسی را به چشم توصیه و راهکار می‌بینم و سعی می‌کنم تجربیات گذشته را پیشرفت در آینده استفاده کنم. الان تمرکزم روی تیم مس رفسنجان است و برای موفقیت این تیم تمام توانم را می‌گذارم. سه سال سرمربی تیم بادران بودم و تلاشم را کردم این تیم موفق شود.این که چرا بادران نتواست به لیگ‌برتر صعود کند در حد من نیست صحبتی را مطرح کنم. یا بهتر بگویم در فصل جاری نمی‌شود در این خصوص صحبت کرد.

وی افزود: امیداوارم تیم مس رفسنجان به لیگ برتر صعود کند و مردم محترم رفسنجان بعد از سال‌ها در تیمشان را در لیگ برتر ببینند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.