مدیرعامل باشگاه مس کرمان در نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس با عوامل تیم فوتبال مس کرمان، ضمن تشکر از حمایت های مدیریت شرکت مس بر تلاش عوامل این تیم برای تحقق هدف صعود به لیگ برتر تاکید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آقای محمود محمودی نیا در این نشست با بیان اینکه حمایت و هدایت آقای سعدمحمدی در راس شرکت مس همواره یکی از نقاط قوت تیم فوتبال مس کرمان در این فصل از رقابت های لیگ یک بوده است گفت: در شروع مسابقات که هنوز تیم ما به فرم شایسته خود نرسیده بود، حمایت و راهنمایی های مدیریت شرکت مس این فرصت را به تیم خوب مس کرمان داد که در جدول مسابقات خود را ثابت کند.

وی افزود: پس از اینکه تیم فوتبال مس کرمان در شرایط مطلوب خود قرار گرفت و با تلاش کادر فنی و بازیکنان موفق شد به رتبه صعود برسد، متاسفانه بیماری کرونا و تعطیلی های ناشی از آن اجازه نداد که تیم مس کرمان در فرم ایده آل خود مسابقات را دنبال کند و مجبور به دوری از میادین شد.

آقای محمودی نیا با تشکر از بازیکنان مس کرمان مبنی بر حفظ شرایط خوب بدنی خود در ایام تعطیلات گفت: بازیکنان این تیم چون هدفی بزرگ برای خود دارند، با حرفه ای گری و مسئولیت پذیری اجازه ندادند که در تعطیلات دچار افت بدنی شوند و با شروع مجدد تمرینات خوشبختانه شرایط بدنی آن ها نیز روز به روز بهتر شد تا از هر نظر آماده شروع مسابقات باشند.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان با بیان اینکه تمرینات و بازی های دوستانه تیم مطابق برنامه ریزی تا شروع مجدد رقابت های لیگ یک با نظم و جدیت ادامه خواهد داشت گفت: هدف ما در مرحله اول کسب حداکثر امتیاز در چهار بازی ابتدایی است تا تیم در جایگاه صعود تثبیت شود و سپس در چهار بازی پایانی گام نهایی را برای صعود به لیگ برتر برداریم. از همین رو با مدیریت تیم از نظر فنی و انگیزشی، با حداکثر تمرکز راهی این بازی ها خواهیم شد تا از همین اولین بازی با ورود به فاز پیروزی و کسب حداکثر امتیاز شرایط جدول را به سود خود ثبت کنیم.

در این نشست آقای مجتبی حسینی سرمربی تیم مس کرمان نیز با تشکر از توجهات ویژه مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس از زحمات بازیکنان تیمش قدردانی کرد و گفت: ما به کار بچه های تیم ایمان داریم و به آن ها اعلام کردیم که شایستگی صعود در وجود آن ها می باشد و این شایستگی را نباید با عصبی شدن از دست بدهند.

آقای حسینی با اشاره به بازی های پیش روی تیم فوتبال مس کرمان افزود: با وجود هر اتفاقی که در بازی اول برای تیم ما رخ دهد ما باید برروی کل بازی های باقی مانده تمرکز داشته باشیم و بدانیم با پیروزی و یا شکست در یک بازی نه صعودمان قطعی می شود و نه عدم صعود ما بلکه باید برای تمام این هشت بازی برنامه ریزی داشته باشیم تا حداکثر امتیاز را برای حفظ رتبه های صعود کسب کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.