تیم فوتبال شهرداری ماهشهر که از شانس های صعود به لیگ دسته یک به شمار می‌رود دچار بحران شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم فوتبال شهرداری ماهشهر که در این فصل می خواهد با هدایت مهدی پاشازاده راهی رقابت های لیگ دسته یک شود در حال حاضر با کسب ۳۰ امتیاز در رتبه‌ی سوم جدول قرار دارد و همچنان از شانس های صعود به رقابت های لیگ دسته یک به شمار می‌رود.

در حالی که تمامی تیم ها مشغول آماده سازی خود برای برگزاری ۵ دیدار باقی مانده رقابت ها هستند اما این روز ها شهرداری ماهشهر بدون حضور سرمربی مشغول تمرین کردن است.

مدیران تیم شهرداری ماهشهر بودجه‌ی این فصل تیم را که برای صعود زردپوشان باید هزینه‌میکردند در اتفاقی عجیب برای پرداخت بدهی های فصول گذشته هزینه کردند تا موفق نشوند تعهدات خود در مقابل بازیکنان و کادر فنی را عملی کنند.

تیم شهرداری ماهشهر در حالی که شانس بالایی برای صعود به رقابت های لیگ دسته یک دارد اما حالا با این بحران خود ساخته‌ی مدیران تیم شاید دیگر رنگ آرامش را نبیند و نکته جالب اینکه طبق شنیده ها یکی از دوستان نزدیک مدیرعامل این تیم به زودی سرمربی این تیم می‌شود تا هواداران پرشور این تیم بیش از گذشته نگران باشند.

شنیده می شود چند تن از لیدرها با هماهنگی اعضای باشگاه قصد دارند سرمربی تیم را تغییر دهند و در این میان مدیر عامل تیم هم حرف شنوی زیادی از آنها ندارد و قصد حمایت از پاشازاده را دارد، ضمنا قنواتی مدیر عامل شهرداری به بازیکنان و کادر فنی قول واریز مبالغی را تا قبل از بازی با تالش داده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.