به گزارش فرتاک ورزشی،

فرهاد فضلی مربی تیم فوتبال ۹۰ اورمیه در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه ۹۰ در خصوص آخرین وضعیت تیم قبل از دیدار فردا مقابل آرمان‌گهر سیرجان اظهار داشت:  پس از برتری پرگل در دیدار دوستانه مقابل تراکتور، وضعیت مناسبی به دلیل مشکلات مالی بر تیم حاکم نبود اما تمام سعی و تلاش خود را به کار بردیم تا تیم هر چه سریع تر از این حالت خارج و وضعیت موجود بیش ازاین متضرر نگرد‌د.

وی ادامه داد: طی دو روز گذشته با رفع مشکلات و اضافه شدن دوباره بازیکنان به تمرینات ، سعی کرد‌ه‌ایم تا بیشتر به لحاظ روحی و روانی تیم را آماده مقابله با آرمان گهر کنیم، اما متاسفانه با توجه به مثبت شدن تست کرونا چند بازیکن و قرنطینه آن‌ها، نتوانستیم با تیمی کامل در سیرجان حاضر شویم.

فضلی در پایان این گفت‌وگو با اشاره به اینکه تیم ۹۰ سفر سخت و طولانی به سیرجان داشته گفت: سفر طولانی تیم سبب دشوار شدن شرایط آمادگی شده، اما  امیدواریم تا تیم ۹۰ اورمیه در دیدار فردا ضمن ارائه یک بازی زیبا، با کسب هر ۳ امتیاز مسابقه به شهر خود بازگردد.

شایان ذکر است که تیم فوتبال ۹۰ اورمیه در هفته بیست‌‌وهفتم رقابت‌های لیگ دسته اول از ساعت ۱۹:۲۰ روز سه‌شنبه در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان مهمان تیم آرمان گهر خواهد بود‌‌.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.