سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت : مستحق پیروزی برابر شهرداری فومن بودیم و حداقل باید با اختلاف ۱۰ گل این تیم را شکست می دادیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هادی گل محمدی با اشاره به پیروزی تیم فوتبال شهرداری همدان در دیدار معوقه هفته نوزدهم لیگ دسته دوم فوتبال اظهار داشت : بعد از تعطیلی چندین ماهه لیگ دسته دوم فوتبال کشور اولین دیدار پساکرونایی این لیگ را دو تیم فوتبال شهرداری فومن و شهرداری همدان برگزار کردند.

وی افزود : با توجه به این وقفه طولانی دو تیم از شرایط مسابقه دور بودند ما هم بعد از مجوز برگزاری تمرینات توسط سازمان لیگ نتوانستیم بازی تدارکاتی خوبی را برگزار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با بیان اینکه تعدادی از بازیکنان خود را نیز در اختیار نداشتیم، گفت : ما سه بازیکن اصلی خود به نام های آرمین طلایی منش، علی ابوالفتحی و کاظم صالحی را به دلیل مصدومیت تا پایان فصل در اختیار نخواهیم داشت.

گل محمدی خاطرنشان کرد : همچنین قبل از این دیدار نیز جواب تست کرونا دو بازیکن ما مثبت اعلام شد که از اردوی تیم کنار گذاشته شدند و به قرنطینه رفتند به همین دلیل با تیمی جوان راهی فومن شدیم.

وی با بیان اینکه برای ارتقا جایگاه خود در جدول رده بندی به سه امتیاز این دیدار معوقه بسیار نیاز داشتیم، بیان کرد : استراتژی ما از دقیقه نخست مسابقه تسلط بر توپ و میدان و ایجاد موقعیت متعدد بر دروازه حریف بود که موفق شدیم خیلی زود هم به گل نخست دست پیدا کنیم.

سرمربی شهرداری همدان در گفت‌وگو با فرتاک ورزشی عنوان کرد : تیم فوتبال شهرداری فومن با وجود اینکه سقوط خود را قطعی می دیدید انتظار این بازی خوب را از آنها نداشتیم و در برابر ما بسیار با انگیزه ظاهر شدند.

گل محمدی با اشاره به موقعیت های از دست رفته تیم فوتبال شهرداری همدان گفت : ما در این دیدار ۵ گل زدیم و حداقل ۵ گل دیگر هم نزدیم و اگر در زدن ضربات آخر کمی با دقت بودیم با اختلاف حداقل ۱۰ گل حریف خود را شکست می دادیم.

وی افزود : یک پنالتی را هم در این مسابقه از دست دادیم و بازیکنان جوان ما که در طول فصل کمتر بازی کرده بودند در نیمه دوم نمایش خوبی از خود ارائه دادند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با گلایه از داوری این دیدار بیان کرد : داور سه گل صد در صد ما را آفساید اعلام کرد و یک گل دیگر هم که از خط گذشته بود را به اشتباه رد کرد، می توانستیم تفاضل گل خود را در این دیدار با حریفان بیشتر کنیم که عملکرد ضعیف داوران و کم دقتی خودمان مانع از این کار شد.

وی با اشاره به اجرای پروتکل های بهداشتی در این مسابقه گفت : در لیگ دسته دوم فوتبال کشور با توجه به امکانات ضعیف تیم ها اجرا کردن پروتکل های بهداشتی بسیار سخت است، در این دیدار حریف ما تا جایی که توانسته بودند پروتکل های بهداشتی همچون ضدعفونی کردن رختکن و پلمپ آن را انجام داده بودند اما واقعا برای سلامتی بازیکنان نگران هستیم و امیدواریم تا پایان مسابقات اتفاق خاصی برای هیچ بازیکنی نیفتد.

وی با اشاره به شانس تیم فوتبال شهرداری همدان برای صعود بیان کرد : بر روی کاغذ اندک شانسی برای خود قائل هستیم و تا پایان رقابت ها برای کسب حداکثر امتیازات خواهیم جنگید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.