فرتاک، تیم های نود ارومیه و خوشه طلایی ساوه در هفته سی ام رقابت های لیگ دسته اول به مصاف هم می روند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور دیدار تیم های نود ارومیه و خوشه‌طلایی ساوه را باید یکی از مهم‌ترین بازی های هفته سی‌ام دانست که می‌تواند بیم و امید را برای هر یک از تیم‌ها روبرو نماید.

 این دو تیم در حالی امشب راس ساعت 20/10 دقیقه در ورزشگاه ورزشگاه شهید باکری ارومیه به مصاف هم می‌روند که نود ارومیه در هفته گذشته برابر دیگر تیم مدعی مس کرمان با تساوی بدون گل بازی را به پایان رساند و با 48 امتیاز در رده پنجم جدول ایستاد.

اما در آن سوی میدان خوشه طلایی ساوه در حالی که با نتیجه 2بر0 از بادران تهران جلو بود به یکباره با دریافت سه گل شکست را پذیرا شد تا سه امتیاز بسیار با ارزش را از دست داده باشد و در همان امتیاز 49 باقی ماند تا در جایگاه چهارم و بعد از تیم‌های مس رفسنجان، آلومینیوم اراک و مس کرمان قرار بگیرد.

مهم‌ترین مشکل نود ارومیه در چند هفته گذشته که هنوز نیز ادامه دارد، غیبت وحیدبیاتلو مربی موفق این تیم در تمرینات ومسابقات می‌باشد که آنها را وارد چالش جدی کرده است و اگر آنها در این بازی پیروز از میدان خارج نشوند شاید رویای صعود به لیگ برتر را دیگر از دست رفته ببینند چرا که آلومینیوم اراک و مس‌کرمان سه امتیاز بیشتر دارند و اگر امروز برابر حریفان خود به پیروزی برسند، فاصله امتیازی آنها به عدد 6 خواهد رسید و از بین بردن آن در چهار هفته پایانی اگر غیر ممکن نباشد ولی بسیار سخت و با شانس و اقبال بسیار باید همراه خواهد بود.

بدون تردید این بازی می‌تواند پایان امیدهای یکی از آنها و شاید هر دو تیم برای صعود باشد چرا که شکست هر تیمی از گردونه مدعیان آنها را تا حدود زیادی خارج خواهد کرد مگر اتفاقات جدولی مانع شود و اگر بازی به تساوی برسد که باید فاتحه هر دو تیم را خواند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.