خوش شانسی رفسنجانی‌ها در ثانیه پایانی؛

تیم فوتبال مس رفسنجان شب گذشته در حالی برابر گل ریحان البرز به برتری رسید که در ثانیه های پایانی با خوش شانسی موفق شد ۳ امتیاز این دیدار را دشت کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال مس رفسنجان روز گذشته به مصاف تیم متحول شده‌ی کل ریحان البرز رفت که در این دیدار شاگردان ربیعی با توجه به شکست هفته گذشته نیاز به پیروزی در این دیدار داشتند تا دوباره اختلاف خود را با سایر رقبا بیشتر کنند.

در این دیدار نارنجی پوشان ار همان دقایق ابتدایی بازی را تهاجمی آغاز کردند و چندین موقعیت جدی هم روی دروازه‌ی حجت صدقی به وجود آوردند تا اینکه بالاخره در دقیقه ۲۰ روی نفوذ محمد پورمحمد از سمت راست خط دفاعی گل ریحان و پاس رو به عقب او به حمید گلزاری موفق به باز کردن دروزاه گل ریحان شد.

پس از این گل منیعی چند تغییر در تیمش ایجاد کرد اما این تغییرات هم جوابگو نبود تا تنها ۸ دقیقه بعد محسن طرحانی دومین گل مس رفسنجان را وارد دروازه حجت صدقی کند تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

عطش شاگردان ربیعی در این دیدار اما تمام شدنی نبود تا اینکه در آغاز نیمه دوم فرشید پاداش با یک گل زیبا برای سومین بار دروازه شاگردان منیعی باز شد تا رفسنجانی از پیروزی در این دیدار خیالشان راحت شود.

اما اوج هیجان این بازی از دقیقه ۸۰ شروع شد که گل ریحانی موفق شدند با ضربه‌ی محمد امین درویشی یکی از‌ گل های خورده را جبران کنند تا سفید پوشان به فکر کامبک بیفتند،در ادامه و ۸ دقیقه بعد علی محمدی از روی نقطه پنالتی گل دوم را وارد دروازه‌ی حمید عرفانی کرد تا شاکردان ربیعی دچار ترس و استرس در دقایق پایانی شوند.

در دقیقه ۹۶ بازی گل ریحانی های صاحب یک ضربه‌ی آزاد شدند که حجت صدقی را هم به محوطه جریمه مس رفسنجان کشاند،ارسال زیبای بازیکنان گل ریحان با ضربه‌ی مهاجم گل ریحان همراه شد و این ضربه‌ در ثانیه های پایانی به تیرک دروزاه برخورد کرد و در ریباند هم حجت صدقی ضربه‌ی زیبای دیگری به توپ زد که این ضربه هم راهی به دروازه پیدا نکرد تا شاگردان ربیعی با کمی خوش شانسی ۳ امتیاز شیرین این مسابقه را کسب کنند.

*گزارش از امیرحسین نیری

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.