مس رفسنجان در هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور برابر خوشه طلایی شکست خورد

به گزارش فرتاک ورزشی،

در هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور شاهد دیدار بسیار مهیج و حساس بین تیم‌های مس‌رفسنجان و خوشه طلایی ساوه بودیم که در نهایت شاگردان محسن عاشوری با پیروزی 3بر1 توانستند ضمن به تاخیر انداختن صعود ربیعی و شاگردانش، بارقه‌های امید را برای خود هم‌چنان زنده نگه دارند.

 اما نکته قابل توجه در تیم مس‌رفسنجان این است که آنها حتی اگر سه بازی آینده خود نتوانند امتیاز چندانی کسب کنند باز دو برگ برنده دارند که می‌تواند در شرایط برابر به کمک آنها بیاید.

اولین برگ برنده مس رفسنجان تفاضل گل بسیار خوب آنها می‌باشد که مثبت 25 را در جدول نشان می‌دهد و این می‌تواند در صورت اتفاقات ریز و درشتی که اگر برای این تیم بیفتد یک امتیاز مثبت باشد .

دومین برگ برنده ربیعی و شاگردانش دیدار رودروی تیم‌های مس‌کرمان و آلومینیوم اراک دو تیم تعقیب کننده مس رفسنجان است که می‌تواند امتیاز یک تیم را افزایش و دیگری را عقب بیاندازد و در صورت تساوی این بازی،  یعنی این که هر یک از تیم‌ها دو امتیاز حساس از دست داده‌اند که باز به سود ربیعی و شاگردانش است.

البته این در بدترین حالت ممکن است و گرنه اختلاف امتیاز آنها در حدی هست که بتوان آنها را یکی از تیم‌های صعود کننده دانست و همه چیز بستگی به خود آنها دارد .

 مس رفسنجان در سه بازی پایانی به ترتیب به مصاف تیم‌های فجر سپاسی شیراز- نود ارومیه و بادران تهران می‌رود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.