سرمربی مستعفی داماش گیلانیان گفت: پیروزی این تیم برابر نیروی زمینی تهران حق داماش بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مازیار ربیعی فر شنبه شب در پایان دیدار تیمهای فوتبال داماش گیلانیان و نیروی زمینی تهران در مصاحبه با خبرنگار در رشت اظهار داشت: از این پیروزی بسیار خوشحالم و این پیروزی را به بازیکنان و خانواده های آنان تقدیم می کنیم.

وی که در این دیدار روی نیمکت حضور نداشت و از کنار زمین نظاره گر بازی بود، افزود: البته در دیدارهای گذشته نیز مستحق پیروزی و کسب امتیاز بودیم اما متاسفانه با بدشانسی روبرو شدیم تا نتوانیم به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: اما در این دیدار و برابر تیم خوب نیروی زمینی تهران، بازیکنان داماش با تمام توان و قدرت خود ظاهر شدند و سرانجام به پیروزی رسیدند و البته مستحق کسب این سه امتیاز نیز بودند و امیدوارم که داماش در بازی آینده نیز به پیروزی برسد تا شانس ماندن این تیم در لیگ دسته اول مسجل شود.

وی در خصوص جدایی یک هفته ای از این تیم اشاره و بیان کرد: به دلیل حواشی به وجود آمده هفته گذشته و پس از بازی با سپیدرود از تیم جدا شدم اما با محمد مختاری کاپیتان داماش در ارتباط بودم و تمام کارها را با وی هماهنگ می کردم و همچنین برای اسکان و اردو نیز با تیم همکاری داشتم.

سرمربی داماش گیلانیان خاطرنشان کرد: از طرف دیگر با اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه نیز مذاکراتی انجام دادم و از وی خواستم که به تیم بازگردد و در این چند دیدار باقیمانده نیز کنار داماش باشد که خوشبختانه حاجی پور نیز موافقت کرد و امشب در ورزشگاه حضور یافت و از نزدیک نظاره گر این دیدار بود.

ربیعی فر تصریح کرد: به هرحال امیدوارم که همه مسئولان کمک کنند تا داماش و همچنین تیمهای سپیدرود و ملوان بتوانند نتایج قابل قبولی را در سه هفته باقیمانده کسب و سرانجام سهیمه خود را در لیگ دسته اول حفظ کنند.

تیم های فوتبال داماش گیلانیان و نیروی زمینی تهران شنبه شب در هفته سی و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم داماش با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست داد.

پیش از این بازی و تا پایان هفته سی ام رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، داماش با کسب ۳۳ امتیاز در مکان سیزدهم و نیروی زمینی تهران با ۳۲ امتیاز در مکان چهاردهم جدول رده بندی قرار داشتند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.