مدیرعامل باشگاه پاس همدان گفت : اعضای کمیته اخلاق قطعا ناظر بر جریانات مشکوک و غیراخلاقی هستند و فلسفه شکل گیری این کمیته در فدراسیون نیز مبارزه با ناپاکی ها در فوتبال است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیر عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت : قصد نداریم پیرامون صحنه های عجیب و تاسف برانگیز هفته پایانی مسابقات لیگ 2 در گروه ب صحبت کنیم چرا که قطعا کمیته اخلاق و سایر ارکان نظارتی فدراسیون باتوجه به بازتاب گسترده آن در فضای مجازی و رسانه ها از این موضوع اطلاع یافته اند و مکاتبات لازم برای رسیدگی به آن نیز انجام شده است.

وی بیان کرد : از کمیته اخلاق می خواهیم هرچه سریعتر به این مهم رسیدگی کند تا حق به حق دار رسیده و افرادی که مسبب ناپاکی در فوتبال هستند مورد برخورد قاطع قرار بگیرند.

عظیمی خاطرنشان کرد : نتیجه بخش نبودن روند رسیدگی و برخورد با این جریانات ناپاک در فوتبال باعث ترویج آن به خصوص در لیگ های پایین تر خواهد شد و خیلی از تیم ها از آن متضرر می شوند.

وی اضافه کرد : برخی از افراد با شکل گیری این رویه ناپاک، قطعا به سود مالی نامشروع دست می یابند و فوتبال با وجود این دسته از افراد آلوده تر هم می شود.

مدیرعامل باشگاه پاس یادآور شد : کمیته اخلاق می تواند با ورود به این مسایل و شناسایی عاملان ترویج ناپاکی در فوتبال، وجودشان را برای همیشه قلع و قمع کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.