لیگ دسته دوم فوتبال کشور شب گذشته با برگزاری دیدارهای گروه الف به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ملاثانی شهری است در استان خوزستان، این شهر در 35 کیلومتری کلانشهر اهواز و در امتداد شرق رود کارون قرار گرفته‌است، تا چند سال گذشته شاید مردم ایران این شهر را به دلیل زمین های حاصل‌خیز آن می‌شناختند، اما موفقیت های فراوان تیم فوتبال استقلال ملاثانی چشم ها را به سمت این شهر جنوبی متمرکز کرد.

 تیم فوتبال استقلال ملاثانی فصل گذشته با صعود از لیگ دسته سوم به لیگ دسته دوم امیدها را در ملاثانی زنده کرد و اما  با شروع فصل نقل و انتقالاتی لیگ دسته دوم آنها داریوش هرمزی با تجربه را برای هدایت تیم خود انتخاب کردند.

این تیم به دلیل محدودیت‌های مالی فراوانی که داشت در فصل نقل و انتقالاتی نتوانست فعالیت چشمگیری داشته باشند تا هرمزی با جمعی از بازیکنان جوان و با انگیزه وارد مسابقات شود.

از همان در هفته‌های نخست آبی های خوزستان نشان دادند شخصیت صعود به لیگ دسته اول را دارند، آنها با درخشش در بازی های نیم فصل نخست خود را به صدر جدول گروه الف رساندند و توانستند چند این هفته این مقام را در اختیار خود داشته باشند.

 در تعطیلات نیم فصل چند بازیکن تاثیرگذار از جمع آبی پوشان جدا شدند تا کار برای آنها در ادامه فصل دشوار شود اما این اتفاق نیز جلوی روند صعودی یاران هرمزی را نگرفت.

استقلال ملاثانی در هفته بیست و ششم لیگ دسته دوم با نتیجه ۴ بر ۰ از سد میلاد مهر تهران گذشت تا با کسب ۵۲ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به شهرداری آستارا به صورت مستقیم به لیگ آزادگان صعود کند.

آبی ها استان خوزستان طی این فصل با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کردند حال باید دید مسئولین استان خوزستان چه تدارکی برای حضور این تیم در لیگ آزادگان خواهند دید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.