رضا مهاجری صبح امروز قرارداد خود را به طور رسمی با تیم فوتبال مس کرمان امضا کرد تا از امروز او به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال مس کرمان آغاز به کار کند.

مهاجری صبح امروز با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه مس کرمان کارهای مربوط به امضای قرارداد خود را انجام داد و پس از آن راهی هیات فوتبال کرمان شد تا با آقایان سلاجقه سرپرست این هیات و دادگر دبیر آن دیدار و گفتگو داشته باشد.

پس از این نشست نیز سرمربی جدید مس کرمان به همراه آقایان محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس و کهندل از اعضای هیات مدیره و نژادفصیحی معاون فنی باشگاه با حضور در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان با آقای پاریزی نشستی را ترتیب دادند.

رضا مهاجری در این گفتگوها ضمن ابراز خرسندی از حضور در کرمان، هدایت تیم مس کرمان را برای خود اتفاقی بزرگ برشمرد که پتانسیل های لازم برای کسب موفقیت را دارد.

وی در این باره خاطرنشان کرد: تیم فوتبال مس کرمان از تیم های خوش نام فوتبال ایران محسوب می شود که باید در رقابت های لیگ برتر حضور داشته باشد و پتانسیل های این تیم از بسیاری تیم های لیگ برتری بالاتر می باشد.

سرمربی جدید تیم فوتبال مس کرمان افزود: برای رسیدن مس به لیگ برتر تنها رضا مهاجری نمی تواند چاره ساز باشد و باید همه شهر کرمان دست به دست هم بدهند و زمینه را برای موفقیت این تیم فراهم کنند و با تشکر از حسن اعتمادی که به من در این فصل از رقابت ها شد، این قول را می دهم که با تمام توان برای شاد کردن مردم کرمان و هواداران مس تلاش خواهم کرد و با همکاری تمامی مجموعه های شهر کرمان در پایان فصل صعود مقتدرانه ای به لیگ برتر داشته باشیم.

مهاجری به برنامه های دقیق خود و باشگاه برای بستن یک تیم قوی و مقتدر در بازی های این فصل اشاره کرد و گفت: از امروز کار را به طور جدی با هماهنگی باشگاه پیش خواهیم برد تا در زمان باقی مانده به اهداف پیش فصل خود برای آماده سازی تیم دست پیدا کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.