ملوان بندرانزلی این روزها کمی به ساحل آرامش نزدیک شده است و امید می رود این روند ادامه داشته باشد .

به گزارش فرتاک ورزشی،

ملوان بندرانزلی یکی از تیم‌های دوست داشتنی و ریشه‌دار فوتبال کشور است، به طوری که فوتبال در شهر انزلی به واسطه حضور ملوان هم‌چون خون در رگ‌های تمامی مردم این شهر در جریان انداخته و یکپارچه همگی عاشق این تیم بوده، با پیروزی‌هایش سرخوش و با شکست‌هایش زانوی غم بغل می‌گیرند.
وقتی نگاه می‌کنیم و می‌بینیم یک ورزش تا این اندازه می‌تواند در غم و شادی مردم یک شهر تاثیر گذار باشد، خدا وکیلی چرا باید شادی را از آنها دریغ کنیم؟ مدیران این شهر مگر نه اینکه برای کاهش معضلات اجتماعی و پر نمودن اوقات فراغات جوانان بایستی هزینه‌های سنگینی را متقبل شوند، خب چه هزینه‌ای بهتر در ورزش که حتی می‌توان گفت سرمایه‌گذاری تا هزینه که حضور مردم در ورزشگاه و شور و نشاط اجتماعی در بین آنها را خواهد داشت و اگر تقویت این تیم و تزریق منابع مالی بیشتری ممکن شود، بدون تردید این امر مهم خیلی تاثیرگذارتر خواهد بود.
اما علی‌رغم اهمیت موضوع، متاسفانه در طی چند فصل گذشته شاهد این اتفاق نبوده‌ایم و ملوان بندرانزلی حتی در فصل گذشته تا آستانه سقوط به لیگ دسته دوم نیز پیش رفت که در نهایت در هفته‌های پایانی با حضور اکبر میثاقیان بر روی نیمکت این تیم و کسب نتایج مناسب، در نهایت در هفته آخر حکم ماندگاریش امضا گردید تا انزلیچی‌ها نفس راحتی بکشند و خود را مهیای حضور برای فصل آینده نمایند.

اما با توجه به شرایط پیش رو و انتخاب پژمان نوری بعنوان مدیرعامل و مازیار زارع سرمربی و برگزاری جلسات متعدد و در نهایت مشخص شدن حامی مالی، گویا باید منتظر یک ملوان متفاوت در فصل آینده باشیم.

البته ناگفته پیداست که برای حضور مقتدرانه و کسب نتایج درخشان نباید به این کمک‌ها بسنده کرد و باید این تیم را در طول فصل مورد توجه قرار داد که امیدواریم این روند برای این تیم دوست داشتنی که یادگار سیروس قایقران و خیلی از بزرگان این شهر می‌باشد ادامه داشته باشد. .

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.