لیگ دسته دوم فوتبال کشور از تاریخ ۳ آذر ماه به صورت رسمی آغاز خواهد شد اما این روزها خبری از تیم فوتبال سردار بوکان نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نماینده استان آذربایجان غربی در لیگ دسته دوم به عنوان یکی از پر هوادار ترین تیم های فوتبال در سطح کشور مطرح شده است.

تیمی که طی سال‌های گذشته همواره روند متوسطی در لیگ دسته دوم داشته و هیچگاه نتوانست جزو مدعیان اصلی صعود به لیگ دسته اول باشد اما هواداران فوتبال در بوکان همواره از این تیم حمایت کردند و نام بوکان را به عنوان یکی از فوتبالی ترین شهرها در سطح کشور مطرح کردند.

در برخی از دیدارهای خانگی این تیم بیش از ۱۵۰۰۰ نفر در ورزشگاه حضور داشتند که نشان از مردمی بودن باشگاه سردار بوکان دارد.

این تیم با تصمیم مدیران استانی و شهرستانی به علی کیانی سپرده شد و این مدیر کار خود را در فصل نقل و انتقالاتی با سرمربیگری فرید قلندری آغاز کرد اما پس از واگذاری تیم به کیانی حاشیه‌های فراوانی در شهر بوکان از سوی مدیران این شهر آغاز شد تا در نهایت تیم را از کیانی بگیرند.

 در حال حاضر مسئولین فوتبال استان آذربایجان غربی و شهرستان بوکان تیم را از علی کیانی گرفتند اما این شخص معتقد است چنین کاری غیر قانونی است و مدیران فوتبالی اجازه چنین کاری ندارند.

 در حالی که یک ماه تا شروع فصل جدید لیگ دسته دوم باقی مانده است و اکثر تیم ها کار نقل و انتقالاتی خود را انجام دادند و در حال تمرین کردن هستند تکلیف نماینده بوکان مشخص نیست تا هر لحظه نگرانی هواداران پرشور سردار بیشتر شود.

 حتی شنیده می شود افرادی در استان آذربایجان غربی به دنبال منتقل کردن سهمیه سردار به یکی از شهرستان های این استان هستند، اتفاقی که در صورت رقم خوردن می‌تواند کار فوتبال بوکان را برای همیشه به اتمام برساند.

اتفاق تلخ‌تر برای هواداران بوکانی سکوت عجیب مسئولین این شهرستان است، به نظر می‌رسد مسئولین بوکان با سکوت معنی دار خود به دنبال نجات سردار نیستند و موافق نابودی این تیم مردمی هستند.

حال باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقی برای قرمزهای بوکان رقم خواهد خورد.

نویسنده : امیررضا رضایی

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.