نادر دست نشان پس از دیدار پارس جنوبی جم سخنان جالبی را به زبان آورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نادر دست نشان سرمربی رایکا بابل پس از شکست تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: بازی مهم و بسیار سنگینی بود. پارس جنوبی بازیکنان باتجربه ای در اختیار دارد که با همین تجربه موفق شد بازی را به سود خود به پایان برساند. رفتارهایی در بازی دیده شد که داور تحت تاثیر این رفتارها قرار گرفته بود.

دست نشان ادامه داد: آن قدر اعتراضات نیمکت و بازیکنان حریف زیاد بود که در دو صحنه که اعتقاد دارم خطا نبود داور مجبور شد خطا بگیرد که هر دو صحنه منجر به گل پارسی ها شد. چوپ جوانی و بی تجربگی تیم‌‌مان را خوردیم.

سرمربی رایکا بابل افزود: به پارس جنوبی جم تبریک می گویم امیدوارم داورها دقت و تمرکز بیشتری در قضاوت هایشان داشته باشند چرا که در هفته نخست نیز قضاوت داور بر علیه ما بود در این هفته هم داور بازی که یکی از داوران مورد علاقه من هم هست اشتباهاتی را در بازی داشت.

وی اضافه کرد: امروز هم بد قضاوت نکرد اما محمد اوسانی مهاجم خطا روی مدافع، مهاجم و هافبک را شکست ولی داور به او کارت نشان نداد که این کار قشنگ نبود.

دست نشان با انتقاد از فریبرز محمودزاده مسئول برگزاری مسابقات بیان داشت: امروز دست ما روی نیمکت بسته بود. محمودزاده چون مازندرانی است بیشترین دردسر را تیم های این استان دارند. 3 تا از بازیکنان های ذخیره ما که 2 نفر از آنها امروز فیکس بودند به ما اعلام کردند کارهای صدور مجوز بازی آنها در حال انجام است با اینکه مدارک بازیکنان کامل بود گویا ایشان وقت نداشتند کارت بازی این بازیکنان را صادر کنند یا به ناظر بازی بگویند که این 3 نفر مشکلی برای همراهی تیم رایکا ندارند!

سرمربی رایکا تصریح کرد: ما تیمی هستیم 12 روز قبل از شروع لیگ کارمان را شروع کردیم و این انصاف نیست. مطمئن هستم آقای محمودزاده برای تیم های غیرمازندرانی کارهای زیادی انجام می دهد امیدوارم برای تیم های مازندرانی هم انجام دهد! متاسفانه قبل از محمودزاده که آقای بهروان مسئولیت را برعهده داشتند برای اینکه مورد اتهام قرار نگیرند بیشترین سخت گیری ها را با تیم های مازندرانی داشتند.

دست نشان ادامه داد: نمی دانم بهاروند لر زبان یا مالک باشگاه خیبر است کارهای این تیم خیلی زود انجام می شود! 

وی در پایان گفت: ما با نیمی از تیم‌مان در مسابقات هفته اول و دوم حضور یافتیم تعدادی از بازیکنان‌مان را به دلیل مصدومیت و 3 بازیکن‌مان را به دلیل مشکل در صدور کارت در اختیار نداشتیم و نمی توان این تیم را با سایر تیم ها مقایسه کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.