سرمربی رایکا بابل بعد از شکست تیمش مقابل ملوان به انتقاد از شرایط برگزاری این بازی پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دومین شکست فصل رایکای بابل اینبار برابر ملوان و در هفته سوم شکل گرفت. نادر دست نشان، سرمربی این تیم در پایان بازی با انتقاد از داوری و شرایط میزبانی اینطور گفته: چه باید بگویم، کمیته داوران چه باید به شما گفت که داورها را اینطوری می‌چینید. خودم هم ماندم که چه بگویم. فقط تبریک میگویم به همه که خیلی خوب تلاش کردند.

دست نشان در واکنش به اینکه چرا بازی در بابل برگزار نشده و شرایط میزبانی آنها تغییر یافته گفت: زمین بابل را به عنوان زمین تمرین به ما ندادند که بتوانیم روز مسابقه بازی کنیم. روی زمین نه کاور کشیده و نه خوب از آن نگهداری کردند مثل این است که به بابل سیل آمده، کجا باید بازی کرد. تیم استقلال ملاثانی هفته قبل زمین‌اش بارندگی داشته، بازی را تاخیر می اندازند. فیلم بازی هوادار و استقلال ملاثانی و بازی ما و استقلال ملاثانی را نگاه کنند، چرا باید ما در شرایط گل و آب و... بازی کنیم ولی بازی آنها به روز بعد موکول شود. مشکل داریم و نمی‌دانیم حرف‌مان را به چه کسی باید بزنیم. حرفی بزنیم آقای محمودزاده و بهاروند ناراحت می شوند. متاسفانه به زمین بابل نمی رسند.

سرمربی رایکا در ادامه انتقاداتش در خصوص این بازی گفت: متاسفانه سکوها پر از هواداران ملوانی بود اما تا چند هوادار ما را بیرون نکردند اجازه شروع بازی را ندادند. توجیه باخت نیست ولی همیشه قانون فقط برای ماست نه تیم های دیگر. ببینید سر اخراج عیسی پرتو چقدر زمان هدر شد، 10 تا تعویض، جر و بحث مازیار زارع با داور چقدر زمان تلف شد. متاسفانه داور کم تجربه بود و برای این بازی حساس و با توجه به شرایط دو تیم کاملا برای این دیدار مناسب نبود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.