بازیکن ویستا توربین تهران در گفت‌وگو با فرتاک ورزشی :

جهانگیر عسگری گفت : ویستا توربین یک مجموعه حرفه‌ای است که می‌تواند به زودی به جمع تیم‌های لیگ برتری اضافه شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 ‌جهانگیر عسگری بازیکن تیم ویستا توربین تهران در خصوص بازی برابر علم و ادب تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت : در بازی برابر علم و ادب می‌توانستیم با اختلاف ۵ یا ۶ گل به برتری برسیم، تیم حریف موقعیت خاصی نداشت و تنها با یک ضربه ایستگاهی به گل دست یافت.

وی خاطر نشان کرد : در این دیدار توانستیم یک بازی زیبا به نمایش بگذاریم و باید بگویم اختلاف تیم ما با علم و ادب بسیار زیاد بود، آن‌ها با اعتراض های متعدد خود داور را تحت فشار می‌گذاشتند و با این روش به دنبال کسب نتیجه بودند.

عسگری با بیان این‌که ویستا توربین پتانسیل حضور در لیگ برتر را دارد، بیان کرد : مجموعه ویستا توربین بسیار حرفه‌ای است و این باشگاه همانند یک باشگاه لیگ برتری برنامه ریزی دارد.

بازیکن ویستا توربین در ادامه افزود :  قطعاً با توجه به مدیریت و کادر فنی خوبی که در این تیم وجود دارد و با حضور بازیکنان با کیفیت ویستا قهرمان لیگ دسته دوم خواهد شد.

جهانگیر عسگری در پاسخ به این سوال که، چه نظری در خصوص تیم های حاضر در گروه خود دارید، اظهار داشت : قطعاً در گروه سختی حضور داریم و تمام تیم ها برای رسیدن به هدف خود تلاش خواهند کرد، ما نیز جز قهرمانی هدف دیگری نداریم و برای رسیدن به این هدف به مصاف سایر تیم ها خواهیم رفت.

گفت‌وگو : امیررضا رضایی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.