سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: داور می تواند در یک دیدار فوتبال اشتباه کند و اگر اشتباهی در زمین مسابقه رخ داده عمدی نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیر خلیفه اصل روز دوشنبه پس از پایان دیدار خیبر خرم آباد و استقلال خوزستان به خبرنگاران گفت: عبدالله ویسی هدایت هر تیمی را که بر عهده گرفته مصاف با آن تیم بسیار سخت بوده و شاهد یک تیم منسجم در زمین مسابقه هستیم.

وی ادامه داد: تیم فوتبال خیبر خرم آباد با سرمربیگری وی سی متحول شده و در آینده حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

وی افزود: این دیدار بسیار سنگین و فیزیکی بود و موفق شدیم یک امتیاز را کسب کنیم اما اگر از فرصت ها به خوبی استفاده می‌کردیم می‌توانستیم برنده دیدار باشیم اما برای هر تیم که در روزی که نمی تواند برنده دیدار باشد تصاویر نتیجه خوبی است.

خلیفه اصل اظهار کرد: داور هم می‌تواند اشتباه کند و اگر هم اشتباهی در زمین مسابقه رخ داده عمدی نیست، هفته پیش داور گل سالم ما را خطا اعلام کرد و در ۱۰ هفته ابتدای لیگ ۵ امتیاز ما نادیده گرفته شده است.

وی بیان کرد: اگر در طول مسابقه اعتراض این بوده بر اساس هیجان بازی صورت گرفته و ما باید برای کسب نتایج تلاش خود را کنیم چرا که امتیازات در بالای جدول بسیار نزدیک به هم است.

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد روز دوشنبه در هفته دهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور در مقابل استقلال خوزستان با تساوی بدون گل متوقف شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.