تیم فوتبال پارس جنوبی جم با تساوی مقابل استقلال ملاثانی از کورس صعود جا ماند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم فوتبال پارس جنوبی جم که این فصل پس از سقوط به رقابت های لیگ دسته یک با هدایت محمد نصرتی سودای بازگشت به لیگ برتر را داشت حالا در هفته های اخیر نتایج ضعیفی کسب کرده است و از کورس صعود هم تا حدی فاصله گرفت.

زردپوشان این هفته در خانه به مصاف استقلال ملاثانی رفتند که خیلی زود در دقیقه ۹ دروازه این تیم باز شد و در ادامه هم هر چه تلاش کردند در نیمه نخست موفق به زدن گل تساوی نشدند تا بالاخره شاگردلن نصرتی در دقیقه ۸۸ گل تساوی را به ثمر رساندند و از یک شکست خانگی گریختند.

زردپوشان شهر جم در ۵ دیدار اخیر خود ۳ شکست، ۱ تساوی و تنها ۱ برد را، به دست آوردند تا با کسب ۱۸ امتیاز در رتبه ششم جدول قرار بگیرند، هرچند فاصله این تیم با، سایررقبا زیاد نیست اما دیدار های اخیر این تیم کمی هواداران را برای ادامه فصل و حضور  در جمع مدعیان نگران کرده است هر چند مشکلات مالی این تیم هم در این هفته ها خودنمایی کرده است و دو بازیکن این تیم هم ساز جدایی کوک کردند تا شرایط در جم کمی قرمز شود.

پارس جنوبی این هفته یک دیدار حساس و حیاتی با بادران تهران دارد و اگر شاگردان نصرتی در این دیدار هم امتیاز از دست دهند دیگر جبران برای زرد پوشان سخت می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.