مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: بعد از آن مشکلاتی که پیش پا افتاده نیز است و نباید در تیم مدعی صعود باشد، از کورس باز ماندیم

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد شاه محمدی مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی جم درخصوص بازی با چوکا تالش گفت: بازی خوبی بود. کل بازی در اختیار ما بود مثل چند بازی گذشته ولی کمی بدشانسی گریبان گیر ما شد. موقعیت های صد در صد تیم ما گل نمی‌شود و باید در این خصوص چاره‌ای بیندیشیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا وضعیت مالی و امکاناتی تیم خوب است یا خیر نیز گفت: وضیت مالی و امکاناتی تیم زیاد خوب نیست و ما خیلی مشکلات داریم. امیدواریم قول‌هایی که مسولان دادند عمل شود تا به امید خدا تیم خوب و کادرفنی و مدیر خوبمان بتوانیم صعود کنیم.

مدافع پارس جنوبی درخصوص گل تیم چوکا تالش که برخی‌ها معتقد به آفساید آن بودند نیز گفت: گلی که حریف زد به نظر من، لحظه ضربه، بازیکن حریف جلو تر از آخرین مدافع تیم ما بود ولی هرچه کارشناسان تشخیص بدهند بهتر است زیرا آنها در این خصوص تخصص دارند.

شاه محمدی در خاتمه به جایگاه این تیم اشاره کرد و اظهار داشت: وضیت جایگاه تیم ما میتوانست خیلی بهتر از این باشد چون ما ۶ هفته ابتدایی فصل را در صدر جدول بودیم  که بعد از آن مشکلاتی که پیش پا افتاده نیز است و نباید در تیم مدعی صعود باشد، از کورس باز ماندیم. البته بدشانسی‌های زیاد از حد نیز علت دیگر این موضوع بود. البته فاصله‌ها امسال خیلی نزدیک است و با یک هفته بردن یا با یک باخت، جایگاه تیم‌ها تغییر می‌کند و از الان نمی‌شود گفت که چه تیمی در صدر جدول است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.