سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت : در دیدار برابر مس نوین کرمان داور سر تیم ما را برید، برای شرافت فوتبال متاسفیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا طلایی‌منش سرمربی شهرداری همدان در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت : در این دیدار با وجود مصدومیت کاپیتان خود برای کسب سه امتیاز وارد میدان شده بودیم و در نیمه نخست یک گل بد موقع دریافت کردیم.

وی افزود : بعد از دریافت گل بازی را کنترل کردیم و موقعیت‌های بسیار خوبی خلق کردیم اما در نهایت نیمه اول با همان تک گل مس نوین به پایان رسید.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به نیمه دوم بازی گفت : در نیمه دوم برای جبران نتیجه وارد میدان شدیم اما داور با سوت‌های اشتباه به طور کامل تمرکز ما را بهم ریخت.

طلایی‌منش خاطرنشان کرد : در همان ابتدای نیمه دوم داور دو بازیکن ما را در کمال ناباوری اخراج کرد و عملا شیرازه تیم را بهم ریخت در ادامه با وجود اینکه ۹ نفره بودیم کاملا توپ و میدان را در اختیار داشتیم و توانستیم موقعیت‌های زیادی خلق کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد : در همین شرایط در محوطه جریمه مس نوین بر روی امیر محمد نسایی خطا شد که داور به سادگی این خطای مسلم پنالتی را نگرفت.

طلایی‌منش با اشاره به صحنه گل دقیقه ۸۵ تیم فوتبال شهرداری همدان گفت : واقعا برای من جای سوال دارد که داور چگونه گل سالم ما را مردود کرد، در حالی که کمک داور بعد از گل به سمت میانه زمین رفت و حتی ناظر داوری در پایان کاملا اذعان داشت که گل ما سالم بود داور این گل را مردود اعلام کرد.

وی افزود : واقعا داور وجدان نداشت و باید تاسف خورد که با چنین قضاوتی به راحتی حق یک استان پایمال شد، برای شرافت این فوتبال باید تاسف خورد، واقعا با وجود اینکه ۹ نفره بودیم بازیکنانم تا پای جان جنگیدند و به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم.

وی عنوان کرد : غیرت بازیکنان ما مثال‌زدنی بود و با قلب و روح خود بازی کردند و از جان مایه گذاشتند و از همه آن‌ها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با درخواست از کمیته داوران و فدراسیون فوتبال بیان کرد : در بالای جدول تیم‌ها بسیار به هم نزدیک هستند و باید نظارت در نیم فصل دوم چندین برابر شود تا به راحتی حق یک استان پایمال نشود، مشخص بود داور دیدار برابر مس نوین کرمان برابر ما عامدانه در حال نابودی تیم ما بود و باید به شدت نظارت‌ها افزایش پیدا کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.