سرمربی ملوان بندرانزلی گفت:گل دوم آرمان گهر سیرجان با فوتبال جوانمردانه به ثمر نرسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مازیار زارع پس از دیدار برابر آرمان گهرسیرجان اظهار داشت: بازی دو نیمه متفاوت داشت در نیمه اول تیم آرمان گهر تقریبا حاکم زمین بود و موقعیت چندانی نداشت با این وجود ما توانستیم در نیمه اول بازی را کنترل کنیم ولی در نیمه دوم با ورود مهاجم مان به زمین مسابقه موقعیت های نصف و نیمه را بدست آوردیم و بازی را در اختیار داشتیم.

زارع با اعتراض شدید به نحوه به ثمر رسیدن گل دوم تیم آرمان گهر بیان داشت: انجام بازی فوتبال به رعایت بازی جوانمردانه است که امروز ما جواب بازی جوانمردانه را به شکل عجیبی دیدیم! چرا که گل دوم حریف به صورت خیلی ناجوانمردانه به ثمر رسید.

زارع ادامه داد: البته تیم مقابل قصد داشت در بازی امروز پیروز شود و برای دست یافتن به برد می توانست به هر شکل و با هر تاکتیکی بازی کند از این رو من باید به بازیکنان خودم ایراد بگیرم.

سرمربی ملوان افزود: از همین الان اعلام می کنم که هیچ تیمی از ما انتظار بازی جوانمردانه نداشته باشد به هبچ وجه رعایت نمی کنیم و هر اتفاقی بیفتد به بازی خودمان ادامه می دهیم چرا که امروز روز خوب فوتبال نبود.

وی اضافه کرد: منهای برد و باخت، روح ورزش روی دادن چنین صحنه ها و اتفاقاتی را نمی پذیرد. اصلا دنبال بهانه و توجیه برای شکست نیستم ولی صحنه عجیبی بود چرا که در سالیانی که فوتبال بازی کرده ام چنین صحنه ای را تابحال ندیده بودم که بازیکن ما مصدوم شود و دروازه بان مان توپ را بیرون بزند و حریف همان توپ را شروع به بازی کرده و به گل برتری دست یابد.

زارع بیان داشت: به خاطر ذهنیتی که کادرفنی و مدیریت باشگاه آرمان گهر در بازیکنان‌شان ایجاد کرده اند که بازی جوانمردانه را رعایت نکنند تبریک می گویم. امیدوارم در ادامه راه موفق باشند.

سرمربی ملوان گفت: فکر می کنم نمی توان از عملکرد بازیکنان در نیمه اول رضایت داشت در نیمه دوم نیز بازیکنان خوب کار می کردند که روی آن صحنه گل دوم را دریافت کردیم. بازیکنان ما جوان هستند و نیاز به تجربه دارند همین گل دومی هم که خوردیم روی تجربه کم بازیکنان بود که چنین صحنه ای به وجود آمد جبران می کنیم و مشکلی خاصی وجود ندارد.

وی در پایان گفت: انشا الله در بازی بعدی که در انزلی برگزار می شود نتیجه بازی امروز را جبران می کنیم ولی واقعا از آن صحنه قبل از گل دوم تعجب کردم. بابت این موضوع خیلی ناراحت هستم فوتبال روح‌اش بزرگتر از اینهاست بازی فوتبال ارزشی ندارد که به هر قیمتی بخواهی در بازی پیروز شوی.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.