دو بار با گل گهر و مس رفسنجان به لیگ برتر صعود کردم

پیمان نامور هافبک میانی بادران می گوید این تیم را با چشمان باز و برای قهرمانی انتخاب کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیمان نامور هافبک بلند بالای بادران دو بار سابقه صعود به لیگ برتر را در کارنامه دارد. این هافبک بازیسازتوانسته است به همراه گل گهر سیرجان و مس‌رفسنجان به لیگ‌برتر صعود کند و حالا امیدوار است به همراه نارنجی پوشان تهرانی سومین صعود خود را تجربه کند.

با خرید نیم فصل بادران دقایقی هم کلام شدیم که ما حصل آن را در زیر می خوانید؛

* ابتدا بگو چرا پیمان نامور تیم بادران را در نقل و انتقالات زمستانی انتخاب کرد؟

 من بادران را با چشمان باز و به دو دلیل انتخاب کردم. دلیل اول شخص آقا محسن عاشوری بود. درباره ایشان و کادرفنی بادران تحقیق کرده و متوجه شدم با مربیانی فنی و با شخصیت طرف خواهم شد و به همین خاطر به این تیم پیوستم و الان بابت انتخاب خودم خیلی خوشحالم.در همین مدت کوتاهی که به بادران آمدم کادر فنی و آقای عاشوری نکات خیلی خوبی به من یادآوری و آموخته اند.

* دلیل دوم را نگفتی؟

- ببینید من پیشنهادات لیگ برتری و لیگ دسته اولی خوبی هم داشتم اما بادران را برای قهرمانی انتخاب کردم. تیمی که ساختار دارد و با مربیان و بازیکنانی خوب و قوی دنبال قهرمانی و صعود است.

* می توانی اسم تیم هایی که خواهان خودت بودند را بیاوری؟

- بله، تیم های لیگ برتری نفت مسجد سلیمان و پدیده مشهد و همین طور مس کرمان که در لیگ دسته اول حضور دارد. خوشحالم که بادران را انتخاب کردم و...

* تو دو بار همراه با گل گهر سیرجان و مس رفسنجان تجربه صعود به لیگ برتر را در سال های اخیر داشتی. به نظرت آن دو تیم قوی تر بودند یا این بادران؟

- ما صعودهای خاطره انگیزی با گل گهر سیرجان و مس رفسنجان داشتیم اما با تمام احترام و علاقه ای که به آن دو تیم دارم باید بگویم این بادران قوی تر است. این بادران به جرأت می گویم اگر همین الان در لیگ برتر باشد جزو 6 تیم بالای جدول خواهد بود. ما با آقا محسن عاشوری و تمرینات به روزی که انجام می دهیم بهترین و جذاب ترین بازی ها را به نمایش می گذاریم.

* تو در نقل و انتقالات نیم فصل به بادران پیوستی. جو این تیم را چطور دیدی؟

- بادران هم بزرگ ترهای فوق العاده ای دارد و هم جوانانی با ادب و کلا جو بسیار خوب و صمیمانه ای در تیم حاکم است که در رأس آن آقای محسن عاشوری حضور دارد. جدای از مسائل فنی که پیش تر به آن اشاره کردم آنچه در بادران مشخص و بارز است همین اخلاق مداری و حفظ حرمت هاست.

* پس از برد شیرین هفته گذشته باید به مصاف هوادار بروید. از این تیم شناختی دارید؟

- قطعا کادرفنی حریف را به خوبی آنالیز و نقاط ضعف و قوت هوادار را شناسایی کرده اند. به نظرم ما بازیکنان در این دیدار باید با تمرکز کامل بازی کرده و حریف را دستکم نگیریم که نخواهیم گرفت.

* در خط میانی دو رقیب دیگر در پُست هافبک دفاعی به اسامی محمد رستمی و محمد اقدامی داری. در بازی با شهرداری آستارا هر سه نفر شما با هم بازی کردید. رقابت شما چگونه است؟

- محمد اقدامی یک جوان با استعداد است که پتانسیل بالایی داشته و حتی می تواند در تیم های بزرگ لیگ برتری توپ بزند. محمد رستمی هم یکی از بزرگ ترهای تیم است که از لحاظ فنی نیازی به تعریف و تمجید من ندارد. او بسیار با غیرت و تعصب بازی می کند و هفته گذشته هم بیش از 90 دقیقه با دست شکسته و در رفته بازی کرد. ما درعین رقابت با هم رفاقت داریم.

* پیمان ناموری در همین 3 هفته گذشته می توانست 3 گل به نام خودش ثبت کند اما چنین نشد. فکر می کنی بدشانسی و تیردروازه عامل اصلی بود یا دروازه بان های تیم حریف؟

- یک مقدار بی دقتی خودم هم دخیل بود. باید با تمرکز و دقت بیشتری به توپ ضربه می زدم. خوشبختانه تیم ما یک تیم هجومی است و همه بازیکنان در طول مسابقه صاحب موقعیت گل می شوند. از مدافعان گرفته تا هافبک ها و فرواردها وهمه با انرژی وارد هجده قدم حریف می شوند و  همین موضوع بازی های بادران را تماشایی می کند. شما اگر دقت کرده باشید مدافعان چپ و راست ما یعنی داوود رجبی و دانیال جهانبخش همیشه درفاز تهاجمی مشارکت داشته و بالا بازی می کنند. این نشان دهنده تفکرات هجومی تیم ماست.

* بسیارخوب، در پایان حرف ناگفته ای نداری؟

- انشالله بی حرف پس و پیش اگر با تلاش بچه‌ها بتوانیم که می‌توانیم تیم خوب هوادار را شکست بدهیم به نظرم 70 تا 80 درصد راه صعود به لیگ برتر را طی خواهیم کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.