مدیرعامل ملوان بندرانزلی به صدور دستور موقت برای سرمربی تیم بزرگسالان این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پژمان نوری در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص اتفاقات مسابقه با خیبر خرم آباد گفت:

در دو سالی که مسؤولیت اداره باشگاه ملوان را بر عهده دارم همیشه سعی کرده ام که به دور از جنجال و ورود به حواشی، با فدراسیون فوتبال و مسؤولان برگزاری مسابقات تعامل سازنده داشته باشم و حتی سرمربی ما در فصل جاری یک مصاحبه هم در مورد داوری انجام نداد ، اما واقعیت این است که همه هواداران ملوان می دانند ما با اشتباهات سریالی داوری در فصلی که به گواه کارشناسان 11 پنالتی برای تیم مان گرفته نشد به لیگ یک سقوط کردیم و از جمله مهمترین این پنالتی ها هم پنالتی مسابقه سرنوشت ساز هفته آخر در مشهد برابر سیاه جامگان به قضاوت آقای اشکان خورشیدی بود که از یاد هیچ یک از انزلیچی ها نرفته است.

از زمانی که متوجه شدیم ایشان به عنوان داور مسابقه با خیبر معرفی شده اند پیگیر بودیم که با توجه به ذهنیت منفی که نسبت به وی در انزلی وجود دارد، داور دیگری این مسابقه را سوت بزند اما به ما اطمینان داده شد ایشان با عدالت در این مسابقه قضاوت خواهند کرد و نگرانی از این بابت نداشته باشیم.

با این وجود متاسفانه این گونه نشد و صحنه پنالتی آشکاری که با هر دلیل یا بهانه ای از طرف ایشان اعلام نگردید در کنار شائبه ای که به واسطه ابلاغ حکم محرومیت عجیب یکی از بازیکنان تاثیرگذارمان تنها دو روز پیش از بازی، به وجود آورد سبب شد این ذهنیت شکل بگیرد که افرادی تمایل داشته اند ملوان نتواند از این مسابقه با دست پر خارج شود و این ذهنیت از زبان سرمربی تیم در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی علنی شد.

دیروز که دستور موقت برای تعلیق آقای زارع به ما ابلاغ شد سریعاً اقدام به تشکیل جلسه کردیم و تا قبل از پایان وقت اداری دفاعیه خود را برای کمیته محترم انضباطی ارسال نمودیم که امیدوارم در صدور و انشای حکم به دلایل و شرایطی که منجر به صدور واکنش از طرف ایشان شده است با دقت توجه شود چون در کوران مسابقات قرار داریم و قصعاً عدم حضور سرمربی بر روی نیمکت تاثیر منفی بر تیم مان خواهد گذاشت.

من قبلاً بارها گفته ام ملوان باشگاه قدیمی، ریشه دار و خوشنامی است که چیزی فراتر از حق خود را در این فوتبال طلب نکرده و نمی کند. آن هم در شرایطی که در این وضعیت اقتصادی با حمایت بخش خصوصی به سختی روی پاهای خود ایستاده است.

در پایان از فدراسیون فوتبال و مراجع انضباطی آن  درخواست دارم همانطور که به سرعت به موارد این چنینی ورود کرده و دستور صادر می کنند؛ نسبت به موارد شائبه برانگیزی که پیش از این نیز از طرف اهالی نامدار این فوتبال بیان شده اما چاره ای برای آنها اندیشیده نشده است هم ورود کرده و بر اجرای عدالت در تک تک مسابقات فوتبال ریزبینانه تر نظارت کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.