به احترام این تیم کلاه از سر بردارید؛

تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه روز گذشته در وقت های اضافی برابر سپاهان شکست خورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باید به مصاف تیم سپاهان می رفت.

مدیران خوشه طلایی پیش از برگزاری این دیدار روزهای شلوغی داشتند و با نهایت تلاش خود موفق شدند مهر تایید میزبانی در ساوه را از سازمان لیگ بگیرند تا شهر ساوه در یک شب خاطره انگیز از تیم سپاهان میزبانی کند.

پیش از سوت آغاز دیدار تیم های خوشه طلایی ساوه و سپاهان تمامی پشت بام های مشرف به استادیوم با حضور هواداران ساوجی پر شده بود تا طلایی پوشان خوشه با انگیزه وارد زمین شوند، سپاهان که برخلاف پیش بینی ها با ترکیب اصلی خود وارد زمین شد در کمال تعجب در نیمه نخست توپ و میدان را در اختیار نداشت و ابن بازیکنان خوشه طلایی بودند که چند باری روی دروازه پیام نیازمند خطر ایجاد کردند اما بی تجربگی مهاجمین باعث شد نیمه نخست با نتیجه تساوی به پایان برسد.

در نیمه دوم سپاهان که متوجه شده بود خوشه طلایی ساوه حریف دست و پا بسته ای نیست با برنامه تر وارد میدان شد اما بازهم طلایی پوشان ساوجی عملکرد خوبی در خط دفاع و دروازه داشتند و محمد خزایی دروازه بان این تیم با گرفتن یک تک به تک در دقایق پایانی موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد تا این دیدار به وقت های اضافی برود.

در وقت های اضافی هم تا دقیقه ۱۱۵ هیچ اتفاقی خاصی رخ نداد تا اینکه سجاد شهباززاده با تجربه با یک پاس محمد محبی جوان را صاحب یک موقعیت تک به تک کرد تا این بازیکن جوان گل نخست سپاهان را به ثمر برساند، بازیکنان خوشه طلایی ساوه که پس از دریافت این گل روی به بازی احساسی آوردند، چند دقیقه بعد گل دوم را هم توسط سجاد شهباز زاده دریافت کردند تا این دیدار در ۱۲۰ دقیقه به اتمام برسد.

پس از پایان بازی اما تمامی هواداران حاضر روی پشت بام ها برای بازیکنان خوشه طلایی دست زدند تا این تیم در شبی که مستحق تشویق بود بازنده سربلند لقب بگیرد.

*گزارش از امیرحسین نیری

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.