مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال به شدت از غیبت تیم گل ریحان البرز در بازی هفته بیست‌وسوم این رقابت‌ها انتقاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فریبرز محمودزاده درباره عدم حضور گل ریحان البرز مقابل استقلال ملاثانی در هفته بیست‌وسوم لیگ دسته اول فوتبال اظهار داشت: بازیکنان گل ریحان به‌خاطر درگیری حقوقی و مالی با مدیران باشگاه برای بازی نیامدند و تنها سه بازیکن در زمین حاضر شدند، اما همه عوامل برگزاری مسابقه از جمله ناظران، داوران، تیم میهمان و اورژانس در ورزشگاه انقلاب کرج حضور داشتند.

وی با اشاره به رسیدگی سریع به این پرونده تصریح کرد: همه این اتفاقات صورتجلسه شد و آن را در اولین وقت اداری امروز (یکشنبه) به کمیته انضباطی ارسال کردیم. کمیته انضباطی در اسرع وقت و پیش از دیدار هفته آینده به موضوع رسیدگی می‌کند.

مسئول برگزاری لیگ دسته اول فوتبال در مورد سقوط گل ریحان البرز در صورت عدم شرکت در یک مسابقه دیگر بیان کرد: قانون می‌گوید اگر تیمی در دو بازی - چه به‌صورت متناوب یا متوالی - در زمین حاضر نشود، به دو رده پایین‌تر سقوط خواهد کرد. اتفاق رخ داده با قاطعیت تمام فدراسیون و سازمان لیگ مواجه خواهد شد و به یک تیم اجازه نمی‌دهیم کلیت لیگ را زیر سوال ببرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.