محمود شافعی پیشکسوت سابق باشگاه پرسپولیس و تیم ملی و همچنین مربی اسبق تیم های شاهین بوشهر،گسترش تبریز،شهرداری فومن و پیکان به عنوان سرمربی جدید گل ریحان البرز معرفی شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عزت نوروزی مربی سابق سابق تراکتور و رایکا بابل به عنوان دستیار اول و بهادر عبدی کاپیتان سابق پرسپولیس و مربی سابق رایکا بابل نیز به عنوان دستیار، شافعی را در تیم گل ریحان همراهی خواهند کرد.

تیم فوتبال گل ریحان البرز از امروز قرار است تمرینات خود را با کادر فنی جدید در زمین شماره ۲ انقلاب پیگیری کند.

در همین ارتباط محمود شافعی سرمربی البرزی ها در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه گل ریحان شرایط مناسبی در جدول رده بندی ندارد و ادامه فصل برای نماینده البرز از حساسیت بالایی برخوردار است.

وی ادامه داد: باید تلاش کرد و تیم را از نظر تاکنیکی و روحی آماده ادامه فصل کنیم با توجه به شرایط جدول هنوز دیر نشده است و میتوان امتیازات از دست رفته را جبران کنیم

شافعی به بازی آینده اشاره کرد و گفت: همه بازی ها از حساسیت بالایی برخوردار است و دیگر جایی برای اشتباه نیست، بادران از تیم های خوب لیگ یک است و باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا پیروز میدان باشیم.

سرمربی گل ریحان در پایان گفت: این روزها نیاز به حمایت مسوولان استان البرز داریم خوشبختانه اهالی فوتبال و ورزش در روزهای اخیر پای کار آمدن که با همفکری و اتحاد یک اتفاق خوب رقم بخورد باید از گل ریحان حمایت شود تا بازیکنان و کادر فنی با آرامش به فکر بازی های آینده باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.