تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز هم اکنون با کسب ۳۷ امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز که در این فصل یکی از مدعیان صعود به شمار می رود تا به امروز در کسب نتایج خودش عملکرد پرنوسانی داشته است و به همین علت هم در این فصل هیچ گاه موفق نشد به صدر جدول برسد.

فجرسپاسی در ۵ دیدار آخر خود اوج نتایج سینوسی خود را تجربه کرد،این تیم پس از پیروزی برابر نود ارومیه که باعث شد به رتبه دوم برسد سپس برابر رقبای اصلی خود یعنی مس کرمان، پارس جنوبی جم و بادران تهران شکست خورد تا به رتبه پنجم سقوط کند،اما در آخرین دیدار خود موفق شد از سد قشقایی ته جدولی عبور کند تا همچنان به صعود امیدوار باشد.

یکی از مهم ترین ضعف های تیم کلانتری در نیم فصل دوم عدم پیروزی برابر رقبای اصلی خودش است که همین امر باعث شد زرد پوشان در رتبه پنجم جدول قرار گیرند، اما علی اصغر کلانتری مرد آرام شهر شیراز همچنان به صعود تیمش امیدوار است و هواداران این تیم هم در این فصل تنها خواسته ای که دارند بازگشت این تیم با ریشه به لیگ برتر است.

فجرسپاسی شیراز هفته آینده باید در خانه به مصاف اسنقلال ملاثانی برود و حالا برای مدعی ماندن باید در دیدار های پیش رو تنها به فکر کسب ۳ امتیاز باشند تا کاکوهای شیرازی را دوباره در لیگ برتر ببینیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.