سرمربی فجرسپاسی شیراز گفت:فراز و نشیب ها زیادی را تجربه کردم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی اصغر کلانتری در خصوص اخرین شرایط تیم قبل از بازی مقابل ملوان بندر انزلی گفت:خداروشکر بعد از کسب دو پیروزی متوالی شرایط تیم خوب می باشد و همانطور که قبلا هم گفته بودم این فراز و نشیب های جدول لیگ را زیاد تجربه کرده ام و همان موقع گفتم قطعا تیم های بالای جدول نیز امتیاز از دست خواهند داد و ما نیز از این اتفاقی که رخ داد نهایت استفاده را کردیم و توانستیم با کسب دو برد شرایط خود را بهبود ببخشیم.

کلانتری افزود:هنوز هم تا انتهای لیگ اتفاقات دیگری رخ خواهد داد و قطعا تیم هایی که بدون حاشیه و با تمرکز بالا به کارشان ادامه می دهند در پایان به نتیجه دلخواه خواهند رسید.

سرمربی فجر شهید سپاسی گفت:از هر نظر خود را آماده مسابقه با تیم ریشه دار و خوب ملوان کرده ایم و با اگاهی به سخت بودن بازی در شهر انزلی تمام تلاشمان را بکار خواهیم گرفت که از این مسابقه دست پر خارج شویم.

کلانتری بیان داشت:در طول هفته تمرینات بسیار شاداب و منظمی را سپری کرده ایم و تمام نکات فنی و نقاط قوت و ضعف تیم حریف را به شاگردانم انتقال داده ایم و امیدواریم با تلاش و غیرت بازیکنان به سه امتیاز این بازی دست یابیم.

وی در خصوص تیم حریف گفت:تیم ملوان از تیم های ریشه دار و با قدمت فوتبال ایران می باشد که نیاز به تعریف ندارد و برای این تیم خوب فارغ از بازی فردا و در ادامه مسیر ارزوی موفقیت میکنم.

وی در ادامه از سردار بوعلی فرماندهی محترم سپاه فجر فارس و سرهنگ فلاح مدیرعامل محترم باشگاه که در طول هفته با حضور در تمرین و صحبت با بازیکنان و کادر فنی موجب ایجاد انگیزه در بین تیم شدند کمال تشکر و قدردانی را بعمل آورد.

کلانتری در پایان از سردار فرماندهی محترم که در راستای حل کمبودها و مشکلات تیم در ادامه مسابقات قول مساعدت و برطرف نمودن کمبودها را دادند تشکر نمود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.