سرمربی پارس جنوبی جم گفت:متاسفانه شرایط لجستیک باشگاه اصلا خوب نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد نصرتی سرمربی پارس جنوبی جم در پاسخ به این پرسش که آیا تغییرات مدیریتی پارس جنوبی، تغییری در شرایط مالی باشگاه ایجاد کرده است یا خیر گفت: شرایط تغییر محسوسی نکرده است. مدیران ارشد قول‌هایی دادند و گفتند شرایط در روزهای آینده بهتر می‌شود. بازیکنان ما فداکاری می‌کنند و با تمام کاستی‌های مالی و زیرساختی به کار خود ادامه می‌دهند.

سرمربی پارس جنوبی با گلایه از شرایط لجستیکی این باشگاه اظهار داشت: ما حتی کاور و لباس دوم نداریم که پیراهن خود را در این آب و هوای شرجی عوض کنیم. شرایط اینقدر حاد است و بچه‌ها از جان مایه می‌گذارند. امیدوارم مسئولان هم قدردان این بازیکنان باشند. از شانس ما، مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی هم تغییر کرده و باید ببینیم چه شرایطی رخ می‌دهد.

نصرتی با تمجید از نتایج اخیر پارس جنوبی در لیگ دسته اول فوتبال تصریح کرد: در چهار هفته اخیر با چهار تیم بالای جدول بازی داشتیم که هوادار و فجر سپاسی را شکست دادیم. از شاهین شهرداری بوشهر تا دقیقه ۹۶ جلو بودیم، اما با یک پنالتی که چند کارشناس بین‌المللی گفتند درست نبود، به تساوی رسیدیم. مقابل استقلال خوزستان هم به تساوی رسیدیم و شرایط ما صعودی است؛ به شرطی که مسئولان رسیدگی کنند.

وی با انتقاد از مدیران پارس جنوبی جم خاطرنشان کرد: اگر مسئولان کاری انجام ندهند، نمی‌توان کاری کرد. من چقدر می‌توانم به بازیکنان انگیزه بدهم؟ آنها هم خانواده دارند و قراردادشان هم سنگین نیست. پارس جنوبی با برخی بازیکن جوان و تعدادی باتجربه جلو می‌رود و قرارداد بازیکنان تیم‌های دیگر، ۱۰ برابر قرارداد بازیکنان ماست. به نظرم تا حالا شاهکار کرده‌ایم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.