سرمربی آرمان گهر سیرجان گفت:از بازی های خارج از خانه هم می توانیم امتیاز بگیریم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرمربی تیم آرمان‌گهر در نشست خبری پس از بازی با تیم شهرداری آستارا گفت: جایگاه تیم ما و شهرداری آستارا در جدول نزدیک به هم بود و ما می‌دانستیم اگر سه امتیاز بازی را بگیریم، قطعاً بالاتر از آن‌ها در جدول قرار خواهیم گرفت.

قاسم شهبا در تشریح روند بازی گفت: با انجام تمرینات خوب و مناسب و حضور پرانگیزه بازیکنان، خودمان را برای این بازی آماده کرده بودیم. در نیمه اول تقریباً توپ و میدان دست ما بود، موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم و خدا را شکر یک گل نیز زدیم اما در نیمه دوم تیم تا حدودی عقب کشید و در مقابل تیم شهرداری آستارا موقعیت‌هایی توانست ایجاد کند. خوشبختانه در ادامه بازی بچه‌ها به خودشان آمدند و توانستند یک پنالتی بگیرند. در نتیجه خدا را شکر امروز ۳ امتیاز بسیار حساس را توانستیم به دست بیاوریم.

شهبا در مورد نتایج این فصل آرمان‌گهر در بازی‌های خارج از خانه گفت: ما دوست داریم در این بازی‌ها نیز با امتیاز برگردیم و برای این کار برنامه‌ریزی هم می‌کنیم. متاسفانه در بازی هفته گذشته تیم ۱۰ نفره شده بود، بازی روی زمین چمن مصنوعی بود، بچه‌ها خیلی خسته شده بودند و در نهایت روی اشتباه فردی گل خوردیم. ما باید اشتباهات‌مان را کمتر کنیم و با برنامه‌تر کار کنیم تا بتوانیم امتیاز به دست بیاوریم.

سرمربی آرمان‌گهر در مورد ادامه فصل خاطرنشان کرد: هر هفته بازی‌ها سخت‌تر می‌شود. ما هفته آینده بازی سختی با تیم شاهین بوشهر داریم و بنابراین باید تمرینات مناسبی را پشت سر بگذاریم تا با امتیاز بازگردیم.

وی در مورد آمادگی روزافزون بازیکنان آرمان‌گهر افزود: خدا را شکر می‌کنم که بازیکنان با کیفیتی داریم. همه آماده هستند و روز به روز بهتر می‌شوند. شاید اگر بچه‌ها این آمادگی را از روز اول داشتند، امروز جایگاه‌مان در جدول بهتر بود. مناسفانه عواملی نظیر مصدومیت‌ها، در اختیار نداشتن برخی بازیکنان به دلیل شرایط کرونا  و اتفاقاتی از این دست، موجب شد تا در جایگاه فعلی بایستیم اما خدا را شکر می‌کنم که امروز همه بازیکنان به مرز آمادگی رسیده‌اند و در حال حاضر، ارنج تیم برای کادر فنی بسیار سخت شده است؛ چون تمام بازیکنان ما آماده هستند.

شهبا در پاسخ به سوالی با موضوع میدان دادن به بازیکنان جوان در آرمان‌گهر تاکید کرد: قطعا چنین کاری مورد نیاز است. ما باید به بازیکنان جوان بها دهیم و در مقابل، این بازیکنان باید قدر خود را بدانند و از موقعیت‌هایی که به دست می‌آورند نهایت استفاده را ببرند.

سرمربی آرمان‌گهر در واکنش به طرح سوالی پیرامون خبر مشکلات مالی باشگاه گفت: باشگاه آرمان‌گهر مشکل مالی نداشته است. این باشگاه همیشه جزو خوش حساب‌ترین باشگاه‌ها بوده. صحبتی که اشاره می‌کنید، یک موضوع درون خانوادگی بود که حل شد؛ وگرنه مشکل خاصی وجود ندارد.

شهبا در بخش انتهایی نشست خبری خود در مورد بازی هفته آینده آرمان‌گهر گفت: ما هفته آینده در خارج از خانه با شاهین بوشهر بازی داریم که یکی از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال ایران است اما اگر با برنامه کار کنیم، این  توان را داریم که با امتیاز بازگردیم و فکر می‌کنم در این صورت کار بزرگی را انجام داده‌ایم. امیدوارم نتیجه این روند رو به رشد بازیکنان و روز به روز بهتر شدن ایشان موجب شود، باخت‌های بیرون از خانه نیز تمام شوند و از این پس با کسب امتیاز به سیرجان بازگردیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.