تیم فوتبال مس کرمان با قبول شکست مقابل پارس جنوبی ۵ هفته بدون پیروزی را تجربه کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال مس کرمان پس از ۴ هفته کابوس وار که با ۲ شکست خانگی مقابل خوشه طلایی و قشقایی شیراز همراه بود و همچنین ۲ تساوی مقابل چوکا و نود قعر جدولی امروز در جم به مصاف پارس جنوبی رفت تا این بحران را پشت، سر، بگذارد.

شاگردان مهاجری اما در این دیدار هم موفق نشدند توفیقی کسب کنند و مقابل پارس جنوبی هم شکست خورد تا در ۵ هفته تنها ۲ امتیاز کسب کند، آنهم در حالی که تیم مس کرمان در این فصل با هزینه های هنگفت تمام تلاشش را برای صعود می کند و یکی از بهترین تیم های تاریخ لیگ دسته یک را در اختیار دارد.

با توجه به نتایج نچندان مناسب مس کرمان در 5 هفته گذشته و رقابت بسیار حساس در بالای جدول برای صعود، شنیده می شود که مدیران مس کرمان قصد دارند به فکر خانه تکانی نیمکت این تیم باشند.

بدون تردید مهاجری به همراه مس کرمان علی رغم این که در رده دوم جدول هستند و هنوز یکی از مهم ترین گزینه های صعود می باشند، اما روند هفته های اخیر آنها را بشدت نگران کرده است و یک غفلت دیگر کافی است تا آنها از گردونه مدعیان خارج شوند و باید دید و به انتظار نشست که مدیران مس هم چنان امیدوار به ادامه همکاری به مهاجری هستند یا این که ریسک نکرده و تغییرات را تا دیر نشده است انجام خواهند داد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.