در روزهای اخیر خبر فروش امتیاز قشقایی توسط مالک تیم حاشیه های زیادی را داشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ستار زارع اسطوره ی باشگاه برق شیراز که خود نیز اصالتی قشقایی دارد  با انتشار متنی،به صورت رسمی خواهان خرید امتیاز باشگاه قشقایی شده است.

متن نامه‌ی ستار زارع ارسالی به فرتاک ورزشی بدین شرح می باشد: :

سلام خدمت فوتبالدوستان عزیز شیراز

این نامه را خطاب به مدیرعامل باشگاه شهدای‌ قشقایی به مجازی و به صورت سرگشاده منتشر میکنم تا به رویت همگان برسد و همه بدانند که اگر حرفی می‌زنیم تا آخر پایش هستیم.

جناب‌ آقای نجف‌پور مدیرعامل محترم باشگاه شهدای قشقایی با سلام و احترام

چون رسما اعلام کردید قصد فروش باشگاه را دارید و اعلام کردید هیچ کس تا اکنون با شما برای‌ خرید امتیاز لیگ یک مذاکره و تماسی نداشته من ستار زارع رسما از شما درخواست خرید این امتیاز را دارم تا در‌ فصل آتی این امتیاز که با کمک های دولتی و عزم و غیرت بازیکنان جوان شیرازی در لیگ مانده و سقوط نکرده همچنان در استان بماند بلکه دلخوشی و مجالی باشد برای جوانان با استعداد این شهر و استان.

البته من به خوبی می‌دانم که تیمداری بچه بازی نیست و من میخواهم بخش کوچکی از دارایی ام که به لطف خدای بزرگ نصیبم شده را در فوتبال صرف کنم ولی نه به شکلی که پیش از این بود.

چون مردم شیراز شایسته این هستند که تیمشان در حد صعود به لیگ برتر بسته شود و جایش بالای جدول باشد که این مهم اتفاق نمیافتد مگر با هزینه مضاف بر آنچه تا کنون انجام شده بوده.

تیمی که نام شیراز را یدک میکشد شایسته نیست هر سال فانوس به دست با اما و اگر در لیگ بماند.

پس من رسما از شما میخواهم امتیاز تیم را به صورت نقدی و با قیمت عادلانه به من واگذار کنید

با تشکر و آرزوی سلامت

دوستدار شما ستار زارع

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.