این روزها دلالی به یک معضل جدی در فوتبال ایران تبدیل شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دلالی در فوتبال ایران این روزها به یک معضل جدی در رقابت های لیگ دسته یک تبدیل شده است و بسیاری از بازیکنان نیز مجبور می شوند برای جا به جایی دست به دامان این اشخاص بشوند.

در دنیا هر بازیکن یک مدیر برنامه رشمی دارد که طبق قوانینی مشخص فعالیت می کند، که در ایران هم این اتفاق رخ می دهد اما حالا چند سالی است که به جز این مدیر برنامه های رسمی که با اخذ مجوز در حال فعالیت هستند افرادی دیگر هم به اسم دلال مشغول به فعالیت هستند!

 دلال ها معمولا به دلیل رفاقت که با مربیان دارند در این حوزه فعالیت غیر قانونی میکنند و حتی در بسیاری از موارد مربی ها به بازیکنانی که مد نظر آن ها هست اعلام می کنند باید با فلان شخص برای امضا قرارداد بیایند، حالادر فصل جاری این اتفاق به وضوح دیده می شود که برخی از سرمربی های لیگ یکی دقیقا در حال انجام همین کار هستند و تیم خود را در سفره خانه ها یا اتاق های هتل محل اقامت تیم شان با هماهنگی دلال ها می بندند.

اینکه بازیکنان با کیفیت و بدون اسم و رسم هم لا به لای چند بازیکن مطرح به تیم ها داده می شوند دقیقا از حوزه فعالیت همین دلال ها می باشد که از قضا آقایان سرمربی هم از این موضوع با خبر هستند و تعدادی از بازیکنان را با اهدافی از پیش تعیین شده جذب می کنند.

حالا که در اوج فصل نقل و انتقالات هستیم بهتر است کمیته اخلاق و همچنین مدیران عامل تیم ها و هواداران تیم ها با دقت اسامی بازیکنان تیم ها کع برایشان کارت صادر مشود را دنبال کنند تا مشخص شود نقش دلال ها در هر تیم چه قدر است!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.